Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trtr

Czym załapywać "niesforne" włosy?

Polecane posty

Gość trtr

Moja 3,5-letnia córa ma włosy bardzo trudne do zaczesania w kitek. Długość jest odpowiednia, już zapuściłam u niej grzywkę tak że mogę załapać, ale one i tak się rozsypują. Muszę spinać wieloma spinkami... Macie jakieś pomysły? Może coś takiego by się sprawdziło: http://www.valentino.net.pl/362-opaska-typu-sloneczko-z-kuleczkami-granatowa.html , czy któraś z was wypróbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokladnie
zaloz opaske i po problemie, a ta reklame sobie daruj, kretynek tu szukasz???? a fakt... tu same kretynki siedza wiec ja spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Już mi tu nie wyskakuj z zarzutem reklamy. Wygooglałam takie opaski i wkleiłam pierwszy z brzegu link. Zwykłą opaskę dziecko będzie pewnie zdejmować. Zresztą mam opory bo mała chodzi do przedszkola i trochę się boję że dzieciaki te opaski sobie zdejmują... Jeszcze któreś w oko sobie włoży. To jak, załapie takie "słoneczko" delikatne włosy dziecka (takie cienkie, bardzo gładkie)? A może macie pomysły na jakieś fryzury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogól ją na łyso
Czym łapać Do zaczesania w kitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozyczki albo gliss kur :P
jak ma cienkie to zetnij na krotko, bo tak bedzie Wam obu wygodniej :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Jako dziecko miałam taką "słoneczko", ale średnio trzymała moje włosy- nie mogą ani za cienkie, ani za gęste być, właściwie najlepiej siostrze na kręconych siedziała. No i jak się zsunie to dziecko będzie miało problem żeby samej poprawić. Opaski są też elastyczne, albo takie węższe z tyłu (wygodniejsze wtedy) : http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/553360_430722077011913_33105779_n.jpg albo zwykłe, proste: http://images41.fotosik.pl/1434/4bb5704b0572c434.jpg . Inne wyjście- obciąć grzywkę i tyle, po co ma się męczyć z włosami na buzi. Jak ciężko upiąć włosy, to warkoczyk zapleć. Musi koniecznie kitkę mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sa to nieszczęsliwe
mam bratanice 3 i 4 lata i one nosza opaski do przedszkola i nie zdejmuja ich. Bardzo lubia nosić opaski więc myśle że to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Nie chcę ścinać włosów córce bo teściowa prosi żeby zapuścić a i mała faktycznie lepiej wygląda w upiętych. Warkoczyki nie wychodzą. Najlepiej jest jeszcze z końskim ogonem albo dwiema kilkami. Tylko te włosy po bokach, i kosmyki z przodu... Na to szukam rady. Rzeczywiście, jak widziałam takie opaski jak koło z grzebykiem... to na kręconych włosach. Teraz rozumiem że to nie przypadek. No to dla mojej córki odpada. No dobra, dziewczyny, dzięki za rady... Miałam nadzieję że ktoś miał podobny problem z zaczesywaniem i znalazł jakiś pomysł (nie wiem, jedwab do włosów, jakieś zapięcia, jakiś typ fryzury czy co tam....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
O, a jakie opaski? Takie zwykłe, plastikowe? Może spróbuję. Kiedyś nie wychodziło ale mała była młodsza, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_87

Mój sposób na piękne włosy i walkę z tzw. "sianem" na głowie i niesfornymi włosami, to pielęgnacja z żelem BAMBOO.  #zelbamboo #gsynergie. Polecam: www.gsynergie.com/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×