Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patiiiiiii136

OPISZE WAM MOJ PRZYPADEK JAK ZŁAPAĆ PAPUGĘ KTÓRA NAWIAŁA:)

Polecane posty

Gość patiiiiiii136

otóż mój mąż wybudował wolierę dla papug na dworze , podczas przenoszenia papug z klatki na strychu do woliery na dworze , Rozella uciekła mu z siatki, poleciała jak torpeda. 2 dni nie dawała o sobie znać , trzeciego dnia przyleciała na dach woliery nie dała się złapać w siatke, latała po ogrodach sąsiadów. Przed zmierzchem odleciała. 2 godziny ją nawoływałam. Mój mąż postanowił zabrać wszystkie papugi z woliery do klatki na strychu. Zostawił w wolierze tylko jedną Rozelle partnerkę tej papugi co uciekła. powiesił klatke w wolierze z zamkniętą papugą która jest partnerką tej co uciekła , zostawił drzwi od woliery otwarte. papuga która byłą w środku nawoływała swojego partnera i otóż czwartego dnia od jej ucieczki o świcie papuga uciekinierka wleciała z powrotem do woliery. dla tych którzy maja papugi i wolierę polecam tą metode złapania papugi jeśli wam ucieknie:) dobrze jeśli jest druga papuga partnerka co nawołuje wtedy papuga będzie umiała trafić o ile za daleko nie odleci, pozdrawiam miłego dnia życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje.Mi jak papuga uciekła kiedyś to już jej nigdy nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza21
Jeśli masz większe doświadczenie w hodowli papug, to mam nadzieje, że mi podpowiesz. W niedziele uciekła mi nimfa z klatki. Do wtorku była w pobliżu domu i dosyć głośno ćwierkała. Wczoraj nie odezwała się w ogóle. Na zewnątrz jest wystawiony samiec. Próbowałam ją złapać, ale była dla mnie zdecydowanie za wysoko. Nie wiem czy czekać na nią jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×