Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna_27/Lyon

co myślicie o tym projekcie domu? jak sądzicie ile może kosztować sam dach?

Polecane posty

Gość joanna_27/Lyon

http://polskagrupaprojektowa.pl/dom/kuropatwa/ szukamy projektu domu małometrażowego rodzina 3 osobowa plus pies i kot ;) podobają mi się domy w stylu chińskim jak myślicie jaki będzie koszt dachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaluiza
usytuowanie kuchni to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakanowaka
Sam dach to ok 30 tys zł, ma spory metraż, zależy czy z dachówki czy z blachy ale i tak min to 27 tys. chyba, że robisz sama z najtańszej blachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_27/Lyon
nie chcę zrobić z dobrej jakościowo dachówki ceramicznej tak liczę że to koszt min 35 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_27/Lyon
wg mnie usytuowanie kuchni jest dobre choć i tak zgłosiliśmy poprawki do projektu - chcemy podpiwniczony dom wycenił że koszt budowy domu to 360 tys łącznie z centralnym ogrzewaniem i zbiornikiem solarowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny projekt!
podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienieojnie
zastanow sie nad tym projektem. ten dom jest zdecydowanie za maly, jesli chcesz miec w nim salon i 3 pokoje! pomieszczenia w domu zawsze wydaja sie o wiele mniejsze niz w mieszkaniu. jesli zlikwidujesz pokoj nr 7 to jeszcze przejdzie ale salon 22 metry z kuchnia 8 metrowa? po co budujesz dom? zeby ci w nim miejca brakowalo. wybralabym dom o min 20-30metrow wiekszy ale za to z bardziej prostym dachem, a koszt bedzie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienieojnie
i jeszcze kotłownia 4m? ja mam 10 i nie mozemy sie pomiescic, a gdzie bedziecie jesc? nie ma miejsca na stol z krzeslami. zaprosisz rodzine, znajomych i bedziecie siedziec w przedpokoju? brak garderoby, duzy minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to też*
ja bym trochę zmieniła układ pomieszczeń wejście tam, gdzie jest numer 10 - może być i z garażu i z zewnątrz kotłownia w 12 w 1 garderoba 5 i 6 to będą sypialnie dla was i dla dziecka, tuz koło nich łazienka i garderoba - można całą te część wygodnie oddzielić od reszty domu w 7 jadalnia, którą można ewentualnie połączyć jakoś z salonem - gdyby pozbyć się ścianki działowej między 7 i 8 można by zrobić wygodne wejście do domu w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddda
i po ci mały garaż zbuduj dom i to praktyczny wygodny potem duży garaż, bo za chwile okaże się, że macie 2 samochody, potem trzeci i wiata... dla mnie ten projekt to totalna porażka, robiony na kacu a gdzie spiżarnia, pralnia, komunikacja a pierr...żeby w kuchni wąchać spaliny z garażu, pokój przejściowy, kuchnia przejściowa..jak w latach 30-tych klity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×