Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajssidcndi

poznalam wspanialego mezczyzne........ale

Polecane posty

Gość kajssidcndi

jest po rozwodzie i ma dzieci jest dla mnie idealem ale nie potrafie sie przelamac co do jego przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami warto ryzykowacc
Ja tez nigdy nie chcialam rozwodnika tym bardziej z dzieckiem ale jak sie okazało serce nie sługa i z takim jestem w zwiazku. I jestem tak szczesliwa jak nigdy dotąd. Moja mama nie może tego faktu zaakaceptowac i probowala mnie zniechęcić na początku ale ja na szczescie zaryzykowałam i nie żałuję.Chociaz nie powiem, ale przeraża mnie to ze z naszych pieniędzy co miesiąc będzie znikać 600 zł:-(. No i ogromnym minusem jest to ze on po rozwodzie zaczyna od zera: NIE MA NIC!! A facet jest po 30-tce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami warto ryzykowacc
Ale nie ukrywam ze ja jestem w lepszej sytuacji bo mam swoje mieszkanie ( nie na kredyt) wiec bedzie nam łatwiej. Ale gdybym nic nie miała to chyba bym takiego faceta nie chciała który zostawił wszytsko ex zonie i do tego płaci alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami warto ryzykowacc
No bo jak wtedy zyć? Płacic alimenty, placić kredyt mieszkaniowy i wychować jeszcze współne dzieci?? To musi być koszmar. Mi na szczescie odchodzi rata kretytu mieszkaniowego bo mieszkanie juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajssidcndi
Dokladnie, facet jest jak zloto, moja rodzina go nie akceptuje bo ma dzieci i placi alimenty, boli mnie to ze nasze w przyszlosci dziecko nie bedzie jego pierwszym tylko moim ze on juz przezyl niektore rzeczy a ja nie, ze jego dzieci beda zawsze w naszym zyciu, ze ma wredna ex zone ktora szuka dziury w calym, ale mnie kocha najbardziej na swiecie ja go tez i ciezko mi to przekreslac ... boli mnie to jeszcze ze mam 30 lat cale zycie sie dobrzeprowadzilam, marzylam zetak jak kazdy poznam druga polowke tak samo jak ja bez bagazu a tutaj trafil mi sie kochany rozwodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami warto ryzykowacc
No i musze tu dodac ze NIGDY nie zwiazałabym się z nim gdyby miał więcej niz jedno dzeicko a z tego co piszesz ten twoj ma ich więcej. Wtedy to juz według mnie kaplica bo na alimenty idzie co najmniej 1200 zł:-( Takze zastanaow sie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami warto ryzykowacc
Pamietaj też o tym ze taki facet ma już uraz i będzie MEGA ostrożny z kolejnymi dziećmi. Co oznacza ze może ich juz nie chcieć (pomimo ze pewnie mówi ci teraz coś innego). Mój baaaardzo uważa, widzę jak się boi ewentualnej wpadki. Masz 30 lat wiec pewnie nie chcesz juz zwlekac z posiadaniem dziecka, a on? On ma już swoje dzieci, placi na nie nie małe pieniądze i wierz mi będzie sie panicznie bał kolejnej wtopy, bo rpzeciez nigdy nie wioadomo czy wam zwiazek wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami warto ryzykowacc
No i ważna rada: MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE bo rozwodnikiem czesto sie staje ten z kim nie da się zyć. Nie koniecznie to jego ex była ta wredną... Musisz to juz sama ocenic, a poczatki wiadmo ze sa cudowne i kazdy wtedy jest ideałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajssidcndi
dzieki za rady!! wezme sobie je do serca :::::::::::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×