Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba nie ty tylko ja

Regularnie ćwiczę i mam cellulit pomocy

Polecane posty

Gość chyba nie ty tylko ja

Mimo regularnych ćwiczeń tak 3 razy w tygodniu fitness TBC itp. Mam mało jędrne ciało i cellulit na pośladkach oraz udach, staram się wykluczyć z jadłospisu wysoko przetworzoną żywność i piję dużo wody mineralnej. Mam 30 lat 63kg/178cm. Może razem dojdziemy co robię źle, albo co powinnam do tego dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga89999
dieta, jakies balsamy... :) ogranicz weglowodany, dobra jest dieta south beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga89999
aaaa i na nogi, pupe rower jest bardzo dobry, poczytaj tez o peelingu kawowym, latwo go mozna zrobic i ponoc skuteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ty tylko ja
byłam ostatnio na basenie przyznam się rzadko chodzę w to miejsce u mnie w mieście jest tak owy, ale warunki tam są fatalne a ja mam skłonność do egzemy i się boję zaostrzenia choroby. Po pobycie w owym miejscu stwierdziłam że moja dupa wygląda tragicznie dobrze że są ubrania bo zimą nie widać ale teraz idzie lato czas urlopów stan mojego tyłka "serek wiejski". Dodam że od zeszłego poniedziałku dwa razy dziennie masuję tyłek balsamem przeciw cellulit-owym z Avon, ale obecnie brak efektów. A jak się robi ten peeling z kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ty tylko ja
dziękuję za stronkę z ćwiczeniami dużo się dowiedziałam i polecam pozostałym warto tam zerknąć bo dużo piszą na temat prawidłowo wykonywanych ćwiczeń bardzo dziękuję za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też tak miałam:)
Na cellulit pomaga dieta: sok pomidorowy, sok marchwiowy, chleb ziarnisty/ciemny, jajka gotowane, sałatki warzywne (pomidor, ogórek, sałata itp.), jabłka zamiast słodyczy, dużo wody i zero kawy (piję inkę z 3 łyżeczek i z mlekiem odtłuszczonym), odrobinę wędliny/mięsa. Jem do godz. 18.00. Codziennie godzina fitnessu na basenie. Ale to jeszcze za mało. Dodatkowo 10 zabiegów karboksyterapii i od czasu do czasu sauna. Dopiero to wszystko na raz pomogło. Z tą kawą, to nie przesada... Nie głodzę się a efekt super. Co do balsamów, to nie wierzę w takie bajki:( Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulitowo
A ja po prostu myślę że wy jeszcze na dobry kosmetyk na cellulit nie trafiłyście. Dobry i w rozsądnej cenie. Odkąd ja je stosuję - cellulit przestał być problemem. Jest niesamowicie skuteczny - szczególnie w połączeniu z owijaniem folią - czyli body wrappingiem. A co to za kosmetyk możecie poczytać na moim blogu. A także duużo więcej o cellulicie właśnie Zapraszam cellulitowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mssq
niestety same kremy, balsamy i inne smarowidła nie zwalczą cellulitu. najskuteczniejsze są masaże, peelingi połączone z masażem. i wcale nie chodzi o profesjonalne masaże u specjalisty. wystarczy systematycznie masować skórę chociaż po kilkanaście minut. połączenie ich z ćwiczeniami da na pewno efekt, skóra się ujędrni. rada kosmetologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
A czemu akurat węglowodanów chcecie unikać, skoro cellulit to tłuszcz? A tłuszcz się produkuje w organizmie najpiękniej z tłuszczu, z węglowodanów i białek oczywiście też, ale to tłuszcz jest 'wrogiem nr 1'... A efektów nie widzicie bo pozbyć się cellulitu to nie takie hop-siup. Trzeba być wytrwałym latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaklusia86
Podstawa : bańki chińskie - one mi pomogły. Stosowałam różne kremy i nic. Teraz stosuje bańki, peelingi z kawy, okłady z kawy i olejku cynamonowego no i szaleje na rowerku stacjonarnym :P Ale prawdziwe efekty widać było po bańkach i to już po drugim zabiegu. Po 6-7 właściwie cellulit znikł. http://duzaklusia1.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to mam, znaczy staram się ćwiczyć regularnie, odpowiednio się odżywiać stosuję kosmetyki, ale jakoś nie jestem zadowolona z efektów. Wiecie tak się zastanawiam, czy się nie wybrać do Good Time day Spa na serię zabiegów? Bo z tego co wiem pani Irmina w temacie walki z cellulitem jest nieoceniona. A wy co myślicie o takich zabiegach? Warto z nich korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę codziennie na basen, dwa razy w tygodniu ćwiczę jogę, piję czerwoną herbatę, biorę CLA i suplementy na cellulit cellulit znika tylko wtedy gdy schudnę 3 kilo i gdy jestem na białkowej diecie wystarczy że trochę sobie odpuszczę i jem to co lubię czyli żółty ser, lody, czekoladę i już cellulit jest widoczny słowem muszę się katować by moja waga nie była wyższa niż 55 kilo przy 170 wzrostu i non stop unikać węglowodanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia 2
Ja też mam cellulit. Ale systematycznie jeżdżę na rowerze, pływam i dwa razy w tygodniu chodzę na masaże. Do tego biorę i nakładam na uda i pośladki taki krem http://www.nuvialab.pl/pielegnacja-ciala/cellulit/revitol-cellulite/ i już powoli widzę poprawę w wyglądzie. Cellulit jest jakby mniej widoczny, a i skóra jest gładsza i jędrniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genova3456
też miałam i już nie mam, poczytaj sobie o tym zabiegu http://www.laime.pl/velashape.html i dorzuc do tego kilka razy w tygodniu chodakowską efekt masz po miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyczna
a ja spielam poslady. mam malo kasy i uznalam,ze warto zrobic cos po taniosci ale rozsadnie. wzielam zaczelam biegac, co wieczor, odpuszczaja csobie tylko niedziele. 1,5 h co dzien. ale kosmetyczka do ktorej chodze na buzie powiedziala,zebym jeszcze wspomogla sie kremem na cellulit. polecila mi taki, no i uzywam: http://www.przystanekpiekno.pl/78-zel-anty-cellulitowy.html wlasciwie sprawdza sie, czuc taka super jedrnosc. duzo o mineralam czytalam, podobno maja swietne dzialanie. działam wiec dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×