Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diabełek malutki

serniki na zimno - która wersja jest wg was najlepsza?

Polecane posty

Gość diabełek malutki

Zrobiłam sernik na serkach homogenizowanych truskawkowych, do środka dałam pokrojoną galaretkę i brzoskwinie, utarte z cukrem żółtka, do tego żelatyna, na wierzch galaretka ale czytam w necie inne propozycje - ostudzona galaretka jest wlewana do serka homogenizowanego, można tak zrobić kila różnokolorowych warstw, także z owocami - ostudzona galaretka jest wlewana do ubitej kremówki - powstaje pianka - na serkach homo ale z dodatkiem ubitej kremówki - na serkach z kubełka a fotki w necie są bajeczne, naprawdę zgłupiałam, co wg Was jest najsmaczniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie dzięki !
:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak ryba karkówka
ja znam inny przepis , ale twaróg połtłusty zmiksowany z galaretką cytrynową na biszkoptach a na to galaretka z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się wypowie
moze ktos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ulubiony to...............
gotujesz litr mleka z 1 cukrem wanilowym.W 1/2 litra śmietan np.18% miksujesz 5 całych jaj.Wlewasz do gotującego się mleka(na małym ogniu)gotujesz ciągle i delikatnie mieszasz,aż wytworzy się "ser".Przeelewasz go na drobne sitko i całkowicie studzisz.Ucierasz 1 kostkę masła z 1 (niepełną) szklanką cukru i dodajesz po trochę "sera".Taką masę można wyłozyć na biszkopcie,na biszkoptach.Można podzielić ją np. na 2 części - do 1 dodać 2 łyżki kakao do 2 pokrojone w kostkę galaretki w kilku kolorach a wierzch polać czekoladą rozpuszczoną w 100 ml śmietanki 30%.Można też do 1 dodać np.pokrojone truskawki do 2 galaretki a na wierzch wyłożyć truskawki i zalać podstudzoną galaretką.Można też zrobić je z pokrojonymi drobno suszonymi śliwkami i polać wierzch polać czekoladą.Tu możliwości jest cała masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tylko sernik na zimno z twarogu, inne mi nie smakują. Czasem też można kupić od razu gotową masę, tylko ją wymieszać, ale ja wolę sama robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×