Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justyna01

Gdy mężczyzna kolekcjonuje rzeczy po swoich byłych:/

Polecane posty

Ostatnio przypadkowo przy sprzątaniu w szafie mojego narzeczonego odkryłam że ma jeszcze zdjęcia byłych dziewczyn, jakieś laurki z wierszykami miłosnymi, misia z serduszkiem i napisem "kocham Cię". Czy to normalne że po prawie 2 latach bycia razem on nadal trzyma tak stare "pamiątki", nawet z przed prawie 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
fakt...zaniepokoilabym sie....albo dalej cos do ktorejs czuje....albo...ma baaardzo kobieca nature;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.ring-ding
też trzymam takie pamiątki. i to nie po byłych sprzed pięciu ale nawet sprzed 25 :) jakieś liściki, laurki, misie, łańcuszki, wisiorki, zdjęcia oczywiście (w albumie, albo w wersji cyfrowej). tak, jak ktoś wyżej napisał - to część mojego życia. i wcale to nie oznacza, że nie kocham mojego męża, czy też że mam zamiar go zdradzić z którymś z exów. nie było ich wiele, ale z wszystkimi - prócz dwóch - żyję na przyjacielskiej stopie. dzwonimy do siebie z okazji urodzin czy też bez okazjo, napiszemy jakiegoś maila, wiadomość na gg czy fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlada
czy mąż o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to szczesciarz
moj ma pare zdjec swoich bylych..wkurza mnie to ale ja przeciez tez gdzies tam mam, najbardziej mnie wkurza ze ma obraczke rzucona na dno szuflady ale ma(powiedzial ze ona mu nie przeszkadaz a kiedys sie ja sprzeda albo przetopi, oznajmilam tylko ze ja nc z niej nie chce!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
a czemu sprzątasz w szafie narzeczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×