Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość seeeeeeksualaalny

Uzależnienie od seksu rujnuje mi życie

Polecane posty

Gość seeeeeeksualaalny

Mam 27 lat. Odkąd pamiętam interesowałem się robieniem sobie dobrze, dziewczynami i erotyką. Rozwaliły się przez to dwa moje związki. Od 10 roku życia regularnie masturbuję się, czasem nawet trzy razy dziennie. Wszędzie widzę tylko seks, w kobietach zazwyczaj uwielbiam widzieć tylko obiekt pożądania i fantazjowania. Mam obecnie dziewczynę z którą jestem od roku, nie układa nam się nie pasujemy do siebie jednak jakieś uczucie jest a ja od niej nie potrafię odejść bo jeśli chodzi właśnie o seks to jest z nią idealny i to mnie trzyma przy niej. Boję się że nie znajdę drugiej takiej. Mimo tego masturbuję się. Na mieście zamiast skupić się na ważnych sprawach i swoich to ja patrzę na dziewczyny i się nimi podniecam. Co ja bym dał żeby pojechać do miasta przejść się na spacer, wypić piwko w pubie nie zwracając uwagi na dziewczyny i nie myśląc o seksie. Mam tego dość, seks dosłownie rujnuje moje życie. Olewam sprawy zawodowe, olewam pasję i hobby wszystko to na poczet seksu. Czy ktoś z was miał podobny problem i wyszedł z tego ? czy z tego w ogóle da się wyjść ? Chciałbym być wolnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×