Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokoszka400

Czy da się wyszczuplić uda samymi ćwiczeniami?

Polecane posty

Gość Kokoszka400

Nigdy jakoś nie ufałam typowym ćwiczeniom opisywanym w internecie. Zawsze uważałam, że lepiej jest pobiegać, poćwiczyć na rowerku czy orbitreku... Nie chodzi mi o chudnięcie, jestem szczupła, chciałabym wyrzeźbić i wysmuklić o jakieś 2 cm uda (i łydki ale tu wiem, że się nie uda). Znacie sprawdzone ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i trzeba do tego cierpliwości, a ja jej nie mam, a czasem słomiany zapał, jak nawet zacznę to potem odpuszczam, dlatego dla mnie lepsze są zabiegi wyszczuplające, nie muszę się męczyć i widzę rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość downhill
no nie wiem, bo jednak są takie partie ciała, że cięzko się pozbyć tłuszczyku i się wyszczuplić, ale na pewno dieta też jest wskazana, poza tym fajną sprawą też są zabiegi jak ten https://www.youtube.com/watch?v=Jh--6PLPQfM szybki sposób, żeby się wymodelować sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykkka
Ale jak??? Potrzebna jest dieta. I to taka co nam dostarczy niezbędnych witamin i minerałów a jak najmniej kalorii. z pasji: http://mmfotoo.digart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie widzę, eby fane nogi miały te, które pokazują ćwiczenia, demotywuje mnie to. jakieś nabite duże giry, nic fajnego... takie mam bez ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danabolek
Nie nie da się . Od wyszczuplenia jest dieta i trening i spalacz. Piszcie na forum kulturystycznym i fitnes np aktywnifizycznie.pl. Tam wszyscy znają się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×