Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anadiya

Mata podłogowa do pokoju dziecka

Polecane posty

Hej! Zastanawiam się nad zakupem takiej maty do pokoju mojego dziecka http://www.e-maty.pl/Maty_do_domu. Wydaje mi się, że będzie to o wiele lepsze rozwiązanie bo: a) Dziecko nie będziecie siedzieć na gołym drewnie, które mam zamiar położyć w jego pokoju b)Jest to rozwiązanie bezpieczniejsze niż dywan lub wykładzina. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukumu
chemia sama. toksyczne i brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytowa
a niby czemu bezpieczniejsze niż dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpieczniejsze z tego względu, że w dywanie i wykładzinie zbiera się mnóstwo kurzu i innego syfu, którego usunięcie domowymi sprzętami jest wręcz niemożliwie. Taką matę spokojnie wrzuca się do pralki wyjmuje i potem ma się pewność, że dziecko bawi się w sterylnych warunkach. Po za tym te wzory na e-maty.pl są naprawdę rozczulające :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinlove
Nie ma chyba gorszego syfy niż dywany i wykładziny, tego wręcz nie da dokładnie wyczyścić. Taką matę można chociaż wrzucić do pralki i dobrze wyczyścić. Wydaje mi się też, że materiały z jakich je robią są bardziej przyjazne dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zartujesz - brzydkie toto i drogie. Nie lepiej kupic dziecku dywanik, chocby z ikei? Tez mozna wyprac je w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już taki dywanik, o którym piszesz i według zaleceń producenta raczej nie nadawał się on do prania w prace, a niestety nie stać mnie na często zamawianie prania chemicznego dywanów. Po za te z ikei były obrzydliwe, a te maty wydaja się wyglądać dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale jakoś te maty podłogowe bardziej budzą moje zaufanie. Po za tym zwróć uwagę na temperatury prania ikea 40 stopni, a te z e-maty.pl 60. Wydaje mi się, że w 40 stopniu to nie wiele zarazków i bakterii zginie z dywaniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikfik
Bez przesady że dywany takie złe... my mamy tylko matki edukacyjne:) ale nie powiem żeby te maty mi się nie podobały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turiruri
No nie wiem czy nie są takie złe. Sama nie raz widzę ile tam jest syfu, które zwykłem odkurzaczem nie sposób jest się pozbyć, a na często pranie chemiczne mnie po prostu nie stać. To samo tyczy się wykładziny. Skoro taką matę można spokojnie prać w pralce, to wydaje mi się, że będzie dla dziecka o wiele lepszym rozwiązaniem. No i te wzory z e-maty są zabójcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzzle piankowe... fajna rzecz
Mój syn ma 4 miesiące.. miałam zwykłą matę edukacyjną i zmieniłam na inną.. tamta łapała wszystkie pyłki, okruszki, kurz i kocią sierść.. ciągle musiałam prać i cholernie się ślizgała (jak ktoś nadepnął przez przypadek mógł przejechać kawałek pokoju).. Teraz kupiłam takie duże puzzle piankowe, 36 sztuk na allegro, za ok 57zł ale na razie rozłożyłam tylko 11.. mata 3x4 puzzle.. Puzzle to są te EVA, co nie mają tych niedozwolonych substancji.. (akurat to był przypadek, nie wiedziałam, że część puzzli jest szkodliwa) Mata sprawdza mi się super.. może ją odkurzyć, przemyć.. nie ślizga się, a mały jak mu dam cyferkę czy literkę do rączki to się nią bawi.. można na tym dziecko przewinąć, położyć na brzuszku (jak się uleje, to się wyciera i już)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurat mam trochę starsze dziecko i myślę, że na taką matę edukacyjną jest już trochę za duże, ale faktycznie to też się wydaje całkiem fajne rozwiązanie. Szkoda tylko, że trzeba uważać na jakieś niebezpieczne związki w nich zawarte. Zamówiłam tą mate z e-maty, myślę że będzie się dobrze komponować z nowymi meblami w jego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoffffia
Ciekaw jestem jak wygląda kwestia prania tej maty. Czy się nie zbiega i takie inne przypadłości. Wzory na e-maty są faktycznie bardzo interesujące. Niby producent pisze na stronie, że można prać w 60 stopniach, wiec nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie ich produkty cieszą się raczej pozytywną opinią, więc nie widzę powodu, żeby im nie ufać. Szkoda, że na e-maty nie ma jakiś recenzji ich produktów, ale i tak im zaufam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionaa
Mam taką matę u siebie w domu, właśnie z e-maty.pl i sprawuje się rewelacyjnie. Śmiało można brać w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy w firmach u ktorych zamawialyscie te maty to mozna bylo sobie swoj wzór/obrazek zamówic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawialam w http://www.kleen-tex.pl i tak, bez problemu mogłam sobie sama wybrać wzór, ktory oni nadrukowali :) moja córka akurat chciała zwiarzaki, wiec taką mate dałam do wykonania. Efekt swietny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zrobiony ala mate z piankowych kolorowych puzzli, calosc wyszla mi 2m x2m. Dziecko ma miękko i cieplo w pupę i do tego latwo umyć sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci jedno moja droga. Nie kupuj na e-maty.pl. Od prawie dwóch miesięcy czekam aż zrealizują moje opłacone zamówienie. To jakaś kpina. Policja umywa ręce, bo niby za niska szkodliwość. Poszłam do federacji praw konsumenta. Zobaczymy co z tego będzie. Na razie jednak jestem bez maty i bez pieniędzy... Żałuje że ich wybrałam bo oszukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do pokoju dziecka zamówiła wykładzinę podłogową. Niestety dzieci ciągle siedziały na podłodze i to tam gdzie nie ma dywanu. Moja znajoma poleciła mi firmę http://www.podlogi-serwis.pl/o-firmie.html. Ja a tym bardziej mój maż nie umieli byśmy równo położyć takiej wykładziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka36
Moje maluszki uwielbiały siedzieć na chłodnej podłodze, kupiłam na targu tanią matę z Chin, ale zaczęła barwić i zbierała brud, co chyba świadczy o chemii jakie stosują. To nie mogło być zdrowe. Porównywałam z mężem lokalnych producentów w internecie i zamówiłam telefonicznie od http://www.polmarprofil.pl/wycieraczki_z_logo.html matę z dziecięcym wzorem i wymiarami między meblami. Póki co jest dobrze, ale poczekam z komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×