Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :(:(:(:(

po 8 latach okazało się że to nie mój syn

Polecane posty

Gość :(:(:(:(

Ponad 2 lata temu wziąłem z żoną rozwód. Jestem obecnie w związku z inną kobietą. Z żoną mieliśmy 2 dzieci.Kocham obu synów nad życie, płacę alimenty, regularnie ich odwiedzam, interesuje sie ich życiem... Była żona niedawno ponownie wyszła za mąż za kolegę z pracy, mają wspólne dziecko. Gdy zobaczyłem tego faceta od razu rzuciły mi się w oczy podobieństwa jego do "mojego" syna, wszyscy nakoło mi powtarzali, że są do siebie podobni więc postanowiłem zrobić testy DNA. Dziś przyszły wyniki... NIe jestem ojcem... Bardzo kocham to dziecko... Nie wiem co robić... proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggerger
ojcem jest ten co wychował,a nie ten co zrobił.Kochaj go,zobaczysz ,że jak będzie mądry ,to ty będziesz dla niego najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oranyale kicha
To bardzo przykre na pewno ;( zgadzam się z przedmówca, to Ty będziesz najważniejszy,nie odsuwaj się od niego :( ale żona..współczuje. Nie daj po sobie poznać Synowi,jak jest Ci z tym zle. Jemu tez na pewno jest przykro,albo będzie jeśli sie dowie. Może nawet bardziej niż Tobie :( powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oranyalekicha
To bardzo przykre na pewno ;( zgadzam się z przedmówca, to Ty będziesz najważniejszy,nie odsuwaj się od niego :( ale żona..współczuje. Nie daj po sobie poznać Synowi,jak jest Ci z tym zle. Jemu tez na pewno jest przykro,albo będzie jeśli sie dowie. Może nawet bardziej niż Tobie :( powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(:(:(
Opcje są 2: albo powiem żonie że o wszystkim wiem- wtedy jej mąż założy sprawe o zaprzeczenie mojego ojcostwa i wtedy oboje zabronia mi zbliżać się do syna, albo nikt sie o niczym nie dowie i będzie tak jak dawniej z tym że będę żył w kłamstwie i z wyrzutami sumienia... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bydło
podstawowe pytanie: w jakim wieku są dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasfsgf
Nie zakładaj że oni nie zdają sobie z tego sprawy ... mogą dobrze o tym wiedzieć i nic nie mówić zważywszy na alimenty. Zawsze wychodziłem z założenie że miłość dziecka mianuje Ciebie ojcem. Nie widzę powodu byś miał się dołować czy gnębić tym bardziej że nie zawiniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jane, ze
powinienes powiedzeiec ex jak i synowi. syn ma prawo wiedziec kto jest jego biologicznym ojcem i sam zdecyduje czy chce utrzymywac z nim kontakt czy tylko z Toba. A ex musi sie przyznac do zdrady i oszustwa Ciebie jak rowniez powinienes przestac placic alimenty a sam z synem spedzac czas i finansowac wasze wybryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu Twojej obecnej partnerki nakłaniałabym, żebyś przestał mieć z nm kontakt. Tak ze mnie wredna suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skomplikowales sobie zycie ... powiedz to twojemu synowi i zyjcie jak kumple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a czy to czasem nie jest tak że skoro testy DNA wykluczają twoje ojcostwo to nie musisz już płacić alimentów a ex musi zwrócić ci całą ich kwotę? Rób dym ! i to szybko ! A jeżeli chodzi o kontakty z dzieckiem, jeśli zabronią ci kontaktu z nim - rób sprawę w sądzie bo ty to dziecko wychowałeś. a najlepiej idź do jakiegoś dobrego doradcy w tych sprawach, adwokac***prawnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak nie jest. Jak jest ojcem na papierze to musi placic do czasu aż sad zaprzeczy ojcostwu. I żadnego zwrotu alimentów nie dostanie... Sady twierdza ze dziecku sie nie zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba logiczne. Dziecko te pieniądze przejadło i wydało na ubrania. A że nie zarabia, to trzeba by mu z brzucha zabrać i sweterek. Z brzucha może ci da... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×