Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :(:(:(:(

po 8 latach okazało się że to nie mój syn

Polecane posty

Gość :(:(:(:(

Ponad 2 lata temu wziąłem z żoną rozwód. Jestem obecnie w związku z inną kobietą. Z żoną mieliśmy 2 dzieci.Kocham obu synów nad życie, płacę alimenty, regularnie ich odwiedzam, interesuje sie ich życiem... Była żona niedawno ponownie wyszła za mąż za kolegę z pracy, mają wspólne dziecko. Gdy zobaczyłem tego faceta od razu rzuciły mi się w oczy podobieństwa jego do "mojego" syna, wszyscy nakoło mi powtarzali, że są do siebie podobni więc postanowiłem zrobić testy DNA. Dziś przyszły wyniki... NIe jestem ojcem... Bardzo kocham to dziecko... Nie wiem co robić... proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńkaaaa
Bardzo trudna sytuacja. Kochaj to dziecko nadal jak swoje własne. Ono jest niczemu nie winne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(:(:(
a ten facet... on chyba ma prawo wiedziec ze to jgo dziecko... nie wiem sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńkaaaa
Bardzo trudna sytuacja. Kochaj to dziecko nadal jak swoje własne. Ono jest niczemu nie winne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(:(:(
dziecko z resztą chyba też powinno wiedzieć kto jest jego biologicznym ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlykotek
trzeba byc idiota zeby placic za nieswoje dziecko ale jak stac cie to twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u u iu
myślę, ze on od dawna wie, że to jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeblade567
wiesz co stary, żeby zrobić dziecko potrzebny jest jeden plemnik, żeby wychować dziecko trzeba mieć jaja jeśli je masz podejmiesz dobrą decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa,
"trzeba być idiotą, że płacić alimenty na nieswoje dziecko"??? może w pewnym sensie tak, ale zauważcie , ze dla autora "to dziecko" jest Jego dzieckiem, nie ważne kto spłodził, ważne kto jest dla niego ojcem. A ile ma lat Twój syn???? Jestem kobietą i nie wiem co czuje facet, który dowiaduję się, że nie jest biologicznym ojcem, ale jeśli Twoja była żona właściwie wydaje pieniądze płacone przez Ciebie to chyba bym dalej płaciła bo jeśłi te pieniądze idą na dziecko a nie na jej zachcianki to jeśli przestaniesz płacić to tylko dziecko ukarasz i nikogo więcej, a może załóż konto w banku, jakąś lokatę i wpłacaj dziecku pieniądze...tam napewno nie zginą. Uważam, ze syn powinien wiedzieć kto jest jego biologicznym ojcem, jeśli Twój syn jest inteligentym chłopcem (a zakładam, ze jest) to nie będzie mial problemu z odróżnieniem kto jest Jego TATĄ a kto OJCEM...i z pewnością się od Ciebie nigdy nie odwróci.... mogę o coś zapytać???? wolałbyś nigdy się nie dowiedzieć, że nie jesteś biologicznym ojcem czy raczej dobrze wiedzieć??? jak czuję się mężczyzna, który się dowiaduje takich rzeczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśleć, że takie szmaty chodzą po świecie i niszczą i własne dzieci i męża, bo musiały zdradzać... A reszta teraz ma się pozbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem dowiedzielismy się po 6 latach że była go oszukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunek dla Ciebie ze szukasz odpowiedzi i rozwiazan. wiem, ze lzej Ci sie przez to nie zrobi, ale zostaw wszystko czasowi. moze porozmawiasz z byla zona? Jesli trzeba to zalatw z nia sprawe alimentow (konto oszczednosciowe, lokata). Pamietaj ze syn Cie bardzo kocha i w jego oczach jestes dla niego najwazniejsza osoba. Powiedz mu o tym ale kiedys. Jesli ta wiadomosc zostawisz tylko dla siebie juz dla mnie jestes bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssscdks;
to twój syn, a ze ma inny material genetyczny, to taki szczegol. ty go wychowales,byles przy nim, wspierales, ocierales jego łzy. jestes jego ojcem i nikt ci tego nie odbierze. sam wypracowales to co masz teraz milosc syna i wieź z nim. a ze ktos kiedys dopuscił się oszustwa, to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No popatrz, a matka dziecka
jest taka kretynka, ze wyraziła zgode na te badania? :O Dopracuj jednak prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzeba zgody matki na badania DNA. Razem z mężem robiliśmy takie badania prywatnie 2 razy, potrzebne jest tylko dziecko, a była nawet o niczym nie wiedziała. Ale chodzą po tym świecie takie k*rwy, które bzykają się na lewo i prawo, a alimenty ciągną od tego, który ma możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak w miare mojego znajomego niby córka ;) po 15stu latach w dodatku placenia alimentów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płaciłabym kasy tej... dziwce, sorry, inaczej się jej nie da nazwać. Doi Cię z kasy i robi idiotę. Jak większość kobiet po rozwodzie. Wszystko ,,dla dobra dziecka''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×