Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirindazsokiem

czekać,nie czekać...........

Polecane posty

Gość mirindazsokiem

któregoś dnia stwierdziła,że nie będziemy się spotykali,rozmawiali,musi sobie wszystko ułożyć,za szybko,za dużo było.Od 3 miesięcy milczy.Ja odchodze od zmysłów,kocham i podobno byłem(jestem) kochany,lecz to mnie przerasta.Nie narzucam się,nie naciskam ,czekam....ciekawe jak długo i na co.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacy_nostradamus
ona chce, byś już się nie odezwał ona myśli, że już się nie odezwie dopiero po dwóch, trzech kolesiach którzy ją pukną i zostawią przypomni sobie o Tobie i będzie próbowała wrócić wtedy właśnie zachowaj się jak meżczyzna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirindazsokiem
"pocieszyłeś" mnie :( ,szkoda mi tych 3.5 lat ,nagła jakas zmiana zaszła.Wiem,muszę się zająć sobą,ale ciężko to zrobić,jakoś tak szaro jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popullia
myslę ze powinieneś spróbować sie odezwać:) przynajmniej sprawdzisz czy ona chce cie tylko przetrzymać a kocha czy naprawde juz nic nie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
a co ci sie wydaje? no wlasnie, sam wiesz, ze to juz koniec i szukasz tutaj na forum falszywych slow pocieszenia? nadziei? jak komus jest dobrze z kims to robi sie wszystko zeby byc razem a nie odwrotnie. Masz pecha chlopie i czym predzej ogarniesz sie i zostawisz ja jako hostorie tym szybciej znajdziesz nowo kobiete, lepsza bo taka ktora bedzie z toba chciala byc. Tak juz w zyciu, trzeba isc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirindazsokiem
chciałem się uzewnętrznić i tyle,rozmawiałem zawsze z nią,teraz nie miałem z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
tak??? a ja myslalem, ze bzykales ja i teraz nie masz kogo i dlatego cieprisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
*cierpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic mi sie nichce....
skoro milczy to może zyć bez ciebie... nie jestes jej potrzebny, wiec daj sobie spokoj; ja mam teraz podobną sytuację z chłopakiem, ktory od ponad miesiąca mnie po prostu olewa.. zwalając wine na trudną sytuację rodzinną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×