Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teofelllloo333

Bebetto SOLARIS czy ktos go ma lu wie cos na jego temat??

Polecane posty

Gość teofelllloo333

Witam. Kilka dni temu kupilam ten wozek chodiz o sama spacerowke gondola bedzie niestety lezec w pudelku (nie bylo innej mozliwosci kupna) moje pierwsze wrazenia to stelaz przy nachylaniu raczki wozka na zlaczeniu pod siedziskiem ma delikatny luz boje sie ze peknie po czasie, amortyzatory dobre ale szybko i mocno slkrecajac mam wrazenie ze wozek sie rpzechyli i spadnie , zjezdzajac z chodniaka troche spanikowalam i zaczleam go lapac , do tego siedzisko a dolkadnie matka w srodku zjezdza moja corka ma 7 mc i musze ja co chwile poprawiac bo zamiast siedziec lezy, a i jeszcze wozek jest dosc wysoi gdy dziecko podrosnie i bedzie chcialo same wyjsc czy wozek sie nie przechyla do przodu . Mam jakies 20 dni na zmiane wozka zastanawialm sie nad modelem x lander move chociaz on tez nie ma zbyt dobrych opini , 1200 zl ktore wydalam za wozek z nadzieja ze bedzie mi sluzyl przynajmniej dwa lata , wydaja mi sie powoli wydane w bloto . Prosze o pomoc mam jakegos pecha do wozkow poprzednia spacerowka mi sie ..rozpadla... jedynie z gondoli bylam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teofelllloo333
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teofelllloo333
ktokolwiek cokolwiek wie coś o tym wózku lub go posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×