Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja bym chciała pracę nawet

Praca! Konieczność! Czy dalibyście radę?

Polecane posty

Gość ja bym chciała pracę nawet

I agencja pracy dała mi pracę przy wykładaniu towaru na dwa dni (nocne zmiany) - tutaj zarobiłabym 140 złotych za dwa dni w miesiącu Druga agencja pracy również dała mi pracę przy wykładaniu towaru w innym markecie!! - tutaj zarobiłabym 130 złotych za dwa dni w miesiącu No i praca przy roznoszeniu ulotek od 8-16 od poniedziałku-piątku.. - praca jest za 5 złotych na godzinę. I teraz zastanawiam się czy wziąć te dwa markety? są to nocne zmiany i pracować przy tych ulotkach? jak myślicie?? dam rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwsffswfdws
pewnie, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że tak co to za praca
roznosić ulotki czy towar wykładać... problem jest taki że zsumuje się to z pracą nocną i dzienną a spać trzeba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódka...
zawsze możesz żyć bez kasy... to tylko twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_taka_zwyczajna
Ja bym wzięła bez mrugnięcia okiem. Problem w tym, że ja mieszkam w małej miejscowości i nie mam możliwości roznoszenia ulotek, a market jest jeden i tam sprzedawczynie rozkładają towar. Ulotki bym roznosiła w formie spaceru z dziećmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieniaabc..
130zł i 140zł za ile godzin pracy?Dziewczyno nie zatyraj się..kalkuluj i szukaj. A ta pani co ulotki w formie spaceru chce roznosić, to nigdy nie roznosiła ulotek. Jakby tak się poużerała i polatała z ulotkami..ah szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie teraz znowu ktoś rzuci się na mnie z oskarżeniami, źe niby obrażam bezrobotnych czy coś, ale nie mogę nie zadać tego pytania! Ludzie! Powiedzcie mi - DLACZEGO TAK BEZSENSOWNIE KOMPLIKUJECIE SOBIE ŻYCIE? Czemu szukacie i zgadzacie się na ciężką pracę za marną płacę, kiedy naokoło odłogiem leżą naprawdę grube pieniądze za łatwą i przyjemną pracę? Przy czym, wszystko legalnie, moralnie i w ogóle cudownie! Od lat zadaję wielu ludziom to pytanie i nie mogę otrzymać jakkolwiek sensowną odpowiedź. Powiedzcie mi, dlaczego wolicie ciężko i mało zamiast łatwo i dużo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×