Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O 8 kg lżejsza będę!

-8 kg. Pomóżcie!!! Co myślicie o takiej diecie? Jak to zrobić, żeby się udało?

Polecane posty

Gość O 8 kg lżejsza będę!

Witam, Chciałabym pozbyć się 8 kg. Ale w miarę racjonalny sposób. Próbowałam diet "cud" i zawsze źle się to dla mnie kończyło. Teraz chcę schudnąć 8 kg trwale i bez katowania się kefirem, pijąc go przez cały dzień lub dietą 500 kcal, bo to bez sensu. Stawiam na racjonalne żywienie i codzienny ruch. Mam prośbę. Czy możecie ocenić mój jadłospis? Śniadanie 8:00-9:00 60 g razowego chleba z białym serkiem lub szynką drobiową. Do tego pomidorek, ogórek, kiełki. II śniadanie 10:30-11:00 2 małe jabłka (lub 1 duże) - mam w pracy za darmo, dlatego pisze o jabłkach :) Obiad 13-14 Mięso drobiowe lub wołowe albo ryba - wszystko gotowane, duszone lub z piekarnika. i do tego dużo porcja warzyw - sałata, pomidor, ogórek, cebula itp. Podwieczorek 17-18 Jogurt naturalny z płatkami. No i na tym koniec mojego menu. Dodatkowo 2 l wody dziennie oraz herbaty: zielona, czerwona, czarna (czarna raz dziennie z cytryną). I jak już pisałam sport codziennie po 60 min. Mam na myśli aeroby. Np. rower, bieżnia, orbitrek itp. I 3 x w tyg. 30 brzuszków. Czy schudnę tak 8 kg i w jakim czasie? I czy od czasu do czasu mogę pozwolić sobie na czerwone wino, które uwielbiam? Z góry dziękuję za odpowiedź!!!!!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka-na-całego
8 kg schudniesz w może niecałe 2 miechy. Co myślicie Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×