Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anadiya

Użyteczne aplikacje mobilne?

Polecane posty

Gość martynkaynka
blix z promocjami w różnych sklepach mniejszych i większych w Twojej okolicy i myshop fajne kupony rabatowe do przeróżnych sklepów i salonów np. ccc, sferis, fotoksiążka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam bardzo serdecznie na rynku jest wiele aplikacji na smartfony i ten rynek cały czas rośnie wiec wystarczą ci kategorie do wyszukiwania i to nawet złożone bo co prawda napisanie aplikacji mobilnej nie jest trudne ale samo środowisko jest dosyć spartańskie mowie o android studio ale myślę ze dośw. programista sobie z tym poradzi http://systemy-crm.pl/aplikacje-mobilne-co-musza-zawierac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nowa fajna aplikacja modowa: choose it. Polega na porównywaniu zdjęć i otrzymywaniu statystyk z głosów innych ludzi. Fajna do mody, fryzur czy innych rzeczy jak nie wiemy co jest lepsze. :) dostępna jest na iOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem ostatnio o nowej aplikacji która ma wejść dopiero na stronie biret.pl można tam będzie podobno niezłe nagrody zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminka2
ja akurat kilkakrotnie slyszalam o takiej aplikacji wedlug mnie calkiem przydatnej bo do podpisywania i sporządzania umów różnego typu. Mam na mysli spinker https://www.spinker.pl/ . Jak dla mnie spoko apka bo przydaje sie w roznych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnesiumPotasium
Mam aplikacje spinker do tworzenia umów. Bardzo przydatna rzecz. Podoba mi się to ,zę jest archiwum i można do tych umów wrócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoraPersefona
Aplikacja do maseczki e zefektem mikroprądów oraz mam tez aplikacje do tworzenia umów - jest to własnie spinker. Jak ktoś chce tworzyc umowy i je zawierać w dowolnym miejscu to ta aplikacja jest mega przydatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli prowadzicie własną firmę to polecam wam przyjrzeć się aplikacji www.facilitime.pl Dzięki tej aplikacji możemy mieć kontrolę nad pracownikami terenowymi i sprawdzać czy rzeczywiście wykonują swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzoki
ja korzystam i mogę polecić aplikację Spinker, bardzo ułatwia podpisywanie umów w szczególności gdy podpisujesz ich dużo i chcesz mieć wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gredlos
no apka Spinker bardzo pomaga przy podpisaniu umowy, jest gotowy wzór, nie trzeba drukować i samemu kombinować. Super pomysł z taką aplikacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elewina22
Aplikacja SPinker jest genialną opcją zwłaszczajak ktoś pracuje zdalnie tak jak ja współpracuje z kilkoma osobami. Nie chce się bawić w zadną papierologie, wysyłanie a potem czekanie na umowe, tylko mam ją podpisana odrazu i dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jeśli prowadzi się firmę warto jest inwestować w nowinki, które zwiększą relację pomiędzy klientami, a firmą. Aplikacje mobilne dla firm zwiększają także produktywność oraz efektywność zespołu. Wszystko zależy tylko w jakim celu została stworzona aplikacja mobilna dedykowana dla danej firmy. http://rbdesign.pl/czy-warto-inwestowac-w-aplikacje-mobilna-dla-firm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×