Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buuuu....

POMOCY!!!!!! CIĄGLE CHCE MI SIĘ JEŚĆ!!!

Polecane posty

Gość buuuu....

Cześć dziewczyny. Jestem zdesperowana. myślałam, że mam to już za sobą. Nie potrafię normalnie jeść. Objadam się. Dzisiaj np. zjadłam fajne śniadanie a teraz w pracy dopełniam się lodami i innymi słodyczami. Słodycze i nie tylko, ogólnie objadanie się, to moja zmora. Ciągle czuję głód. Pracuję w sklepie i ciągle jem, kupuję a to batona, a to coś innego-frytki np. MASAKRA!!! Jak jestem głodna i jem marchewkę, to czuję niedosyt, tak samo mam z piciem wody- to nie pomaga :( CO JA MAM ROBIC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie suplement diety- chrom :) Niektórym naprawdę pomaga w uporaniu się ze słodyczami :) Moim zdaniem działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100zł??
tez mialam taki problem, radzilam sobie z nim tak: PRIMO-przed każdym posiłkiem szklanka wody, ogólnie pij dużo wody niegazowanej po drugie kupilam sobie dużo chlebka wasa, jedna kromka ma b,niewiele kalorii i jak juz nie umialam wytrzymac to wode plus chlebek wasa i byla gitara. No i jadlam kiedy sie nudzilam, wiec musowo jakies zajecie sobie w pracy znajdź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjadasz bo jesz węglowodany
zamiast jeść chłam w postaci węglowodanów i tłuszczu jedz białko, wtedy będziesz syta na dłużej i nie będziesz wiecznie głodna to błędne koło: jesz przekąskę z węglowodanów czyli np. serek, jogurt, deserek, banan a za chwilę jesteś znów głodna gdy jesteś głodna zjedz np. serek wiejski 3% tłuszczu i jakieś warzywka: pomidor, papryka, ogórek rób sobie sałatki do pracy: np. feta light z ogórkiem, pomidorem, sałatą lodową albo jakieś sałatki z gotowanym jajkiem lub kurczakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjadasz bo jesz węglowodany
jest wiele fajnych przepisów na zdrowe sałatki np. możesz pokroić mozzarellę, do tego pomidorek, trochę oliwy z oliwej, liście bazylii, trochę krążków cebuli i już masz coś sycącego i wartościowego do zjedzenia kup sobie plastikowy pojemnik na żywność i szykuj taki mini posiłek do pracy, będziesz odżywiać się zdrowiej i będziesz miała kontrolę nad tym co jesz bo każdy posiłek zaplanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co to ciągota na slodycze. Sama mam ten problem i często muszę z tym uzależnieniem walczyć:) Jak to robię?? Po prostu uznaje że jesli zjem ciastko a nie mam okazji spalic nadmiaru węglowodanów to stwierdzam ze one ulokują sie w mojej tkance tłuszczowej, której wynikiem może byc np oponka. Będę zla na siebie, zle sie będę czuła, będę miała wyrzuty sumienia. Ciągłe kojarzenie jedzenia słodyczy z takimi bolesnymi konsekwencjami dają mi ogromne wsparcie by po nie nie sięgać. Potem przychodzi duma i ogromna przyjemność z faktu ze sie nie dałam pokusie:) i nadal utrzymuje fajna sylwetkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Zabieraj posiłek do pracy: węglowodany nieprzetworzone (kasze, strączki), białka, warzywa. Jak już masz się objadać, to objadaj się przynajmniej produktami wartościowymi odżywczo. Polecam pojemniki typu tupperware, są tanie i można do nich wszystko załadować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×