Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulek797

kot a male dziecko

Polecane posty

witam ma ktoras z was kota i male dziecko? moja corka ma 19 mscy i chcialabym kupuc brytyjczyka albo radgolla.doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helinnka
A nie lepiej wziąć ze schroniska? Będzie tak samo kochany a nie będzie kosztował 2000 zł. No i dasz dom jakiemuś nieszczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazań kilka księdza świrka
Najlepiej kup tygrysa bengalskiego i niech Ci upierdoli ten durny łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsiareczka
Ja miałam w domu najpierw kota, a póżniej dzieci. Rodzina wmawiała mi, że kot podrapie, albo zadusi mi dziecko itp.Nic takiego nie miało miejsca nigdy.Dziecko szło spać to i kot kładł się na parapecie. Jak kot wychodził, wiedziałam, że dziecko się obudziło( chociaż było cichutko).Zanim weżmiesz kota sprawdz, czy dziecko nie jest uczulone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brytyjczyki
Mogę ci polecić brytyjczyka z czystym sumieniem. Wszystkie z którymi miałam kontakt to oazy spokoju. Są niesamowicie wytrzymałe na okazywanie miłości przez dziecko. Nie są agresywne, to raczej takie psikoty :D. Siedzi pod łazienką jak się myjesz i czeka aż wyjdziesz, chodzi za tobą krok w krok. Ja sama mam 5 latka, w październiku urodzi się kolejny maluch i nie mam żadnych obaw jeśli chodzi o moją kotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekka masa
ja mam 5-cio latka w domu i kota:P kot przybyl rok temu czyli cora miala 4 lata i zadnych zgrzytow nie bylo.kot adoptowany z TOZ-u i kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×