Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mam od bylego

Zaproszenia na Chrzest

Polecane posty

Gość ja mam od bylego

Czy powinnam wyslac zaproszenia na Chrzest syna? Mam na mysli dziadkow, przyszla chrzestna..? Mieszkamy w Hiszpani, Chrzest bedzie w Pl., moja mama wszystkie formalnosci zalatwia, impreza u nas w domu, powiadomilismy zainteresowanych telefonicznie, czy powinnam zatem wysylac jeszcze zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam od bylego
up up;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam od bylego
nikt nie poradzi?, to moje pierwsze dziecko..wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie to ciekawi czy na chrzest wogole daje sie zaproszenia... ja zapraszalam slownie bez zaproszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytaj w Hiszpanii
A nie tu w Polsce zazdrośników pytasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytowa
ja bym wysłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam od bylego
No tu mi zazdrościć będą,faktycznie :( Bo ja z dalekiego ładnego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipatiku
Moim zdaniem bym wyslala zeby nie bylo nie domowien.I zawsze to milo dostac takie zaproszenie niz telefoniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam od bylego
14:31 [zgłoś do usunięcia] ja mam od bylego No tu mi zazdrościć będą,faktycznie Bo ja z dalekiego ładnego kraju. To podszyw, ale owszem hiszpania to ladny kraj, tylko tu w hiszpanii znajde tylko po hiszpansku zaproszenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgvgf
wysyłaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń jeszcze raz do osób które zapraszałaś. Powiedz, że dzwonisz bo chciałabyś potwierdzić ich przybycie na chrzciny, ponieważ nie masz jak wysłać zaproszeń. Uważam, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Jak będziesz chciała jakoś zrekompensować im brak zaproszenia to zawsze są do kupienia jakieś malutkie podziękowania dla gości, które można wręczyć już na uroczystości, ale moim zdaniem takie rzeczy to na wesela nie chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetent

Jezeli chcesz naprawdę ładne i dobrze wykonane i ładne zaproszenia na chrzest to mogę ci polecić https://farrowdesign.pl moja żona i ja korzystaliśmy z tych zaproszen i byliśmy zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×