Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonaaakk

pink test i żadnej kreski do 10 min.

Polecane posty

Gość szalonaaakk
napisałam, że 3 dni mi się spóźnia okres a nie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaaakk
z ciekawości spojrzałam na test koło 20 a robiłam o 14 i nagle pojawiła się lekka 2 kreska wiem, że nie powinnam się już tym przejmować, ale no wyszła pojawiła się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaaakk
czty po seksie analnym mozna byc w ciazy moze dlatego mmi test nie wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdfdfddee
robiłam ten sam test i wyszły mi 2 kreski, ciąży nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaaakk
szalonaaakk czty po seksie analnym mozna byc w ciazy moze dlatego mmi test nie wyszedł jesteś tak bardzo dojżałą/dojżały umysłowo, że aż porażasz ... takimi tekstami tylko ludzie się ośmieszacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaaakk
a znacie jesteś takie bardziej wiarygodne testy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to byl test strumieniowy czy plytkowy? Moze kup test quick vue,podobno jest dobry. Albo najlepiej idz na bete z krwi,bedziesz miala 100% pewnosci. Wg mnie tamten test byl zepsuty,bo pierwsza kreska pojawia sie tuz po "zalaniu" testu moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja chce tylko wiedzieć czy brak oby dwóch kresek na teście to coś poważnego A szczególnie że robiłam parę różnych testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak kreski jakiejkolwiek kreski to test nieważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doszukuj się niewidzialnej kreski, której nie ma. Ja, gdy robiłam testy też miałam świra na punkcie wypatrywania tej drugie kreseczki. Sprawdzałam testy nawet po godzinie. czasami czegoś się dopatrywałam, ale zawsze okazywało się że to fałszywy alarm. Prawdziwa druga kreska pojawiła mi się niemal natychmiastowo 4 dni po spodziewanym okresie. Owszem była blada, ale widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa
Dnia 10.05.2013 o 16:57, Gość szalonaaakk napisał:

skoro nie było drugiej kreski do 10 minut to chyba oczywiste, że w ciąży nie jesteś jezu, skąd się biorą takie ...ki? przeczytaj wyraźnie co napisałam, a potem komentuj ...ko/ ...o 😉

No  wyobraz sobie ze  Mi  sie  spóźniał kilka dni i  jak  zrobiłam test  byla  jedna  kreska. Włożyłam test  do  szafki. Kilka  godzin  pozniej  patrze   są 2 kreski. Teraz mam  już 5 miesięczna córeczkę☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A Ja dziś zrobiłam TTest Pink nie było żadnej kreski więc nasiusialam jeszcze raz po 5 min i wyszło że nie jestem ,mam nadzieję że jest to dobry wynik chyba że nie można to traktować jako test dobrze wykonany ?okres powinnam dostać pod koniec listolada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×