Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katty98765

jak wyceniać odzież używaną?

Polecane posty

Gość katty98765

Mam problem z ustalniem cen odzieży w moim sklepie, dopiero zaczynam i nie wiem po ile wycenić, mam towar bardzo dobrej jakości cream i końcówki kolekcji, niezniszczone, itd, proszę o podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f56444444444444444mu pierdzimy
za biznes sie wziela anie ma pojecia ostro hahaha slonko zaweze 200, 250% inaczej pijdziesz ztorbami szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty98765
mam pojęcie pajacu chcialam tylko zasięgnąc opinii innych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new worker34
widac ze nie masz , hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posrednicy? Polskie hurtownie przebierajace towar? To juz przeszlosc! Posiadam bezposredni kontakt do Organizacji Charytatywnej w Austrii, zajmujacej sie zbiorka odziezy uzywanej na terenie Austrii (Tyrol, Vorarlberg), Niemiec (bogaty region Jeziora Bodenskiego), a takze Szwajcarii. 100% pewnosci oryginalnego towaru, ktory zawiera oczywiscie torby, paski, a takze obuwie w sporych ilosciach. Jako pierwszy odbiorca z terenu Polski wejdz w posiadanie takiego towaru, BEZPOSREDNIO OD ORGANIZACJI! Twoj biznes prosperuje, ale chcialbys, aby prosperowal jeszcze lepiej? Planujesz dopiero zaczac przygode z odzieza uzywana? Pomoge Ci w rozkreceniu super dzialajacego sklepu z odzieza uzywana, a takze hurtowni odziezy uzywanej! Posiadam bardzo duze doswiadczenie w prowadzeniu zarowno sklepu, jaki i hurtowni. Zapraszam do kontaktu! Tel.: 505-508-349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zalezy juz od osobistych jakichś preferencji, mysle, ze kazdy wycenia inaczej - wszystko zalezy od stanu rzeczy :) ja zamawiam rzeczy z www.wilowscy.pl i zazwyczaj są to rzeczy dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×