Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anusia002

Praca u znajomych?

Polecane posty

Gość Anusia002

Hej! Znajomi mojego chłopaka mają własną knajpę, w której dosyć często bywamy. Dzisiaj powiedzieli nam, że szukają nowego pracownika - mój chłopak rzucił hasło, że może ja? Ale właściciel odparł, że nie wie, czy nie woleliby kogoś nieznajomego, bo jeżeli coś będzie nie tak, to kontakt się urwie.. Ja natomiast nie zamierzam odpuścić, bo jestem odpowiedzialna i strasznie 'napalona' na tą pracę. W dodatku mieszkam 100m dalej. Jutro zamierzam tam wpaść i spróbować z nimi o tym pogadać - jakich argumentów użyć, żeby zdecydowali się przyjąć osobę znajomą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaona
ja nie chciałabym pracować u znajomych - głupio by mi było, gdyby mieli do mnie jakieś pretensje, a im byłoby głupio mnie zwolnić gdybym się nie sprawdziła w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76ikir76iyukr
Zaproponuj okres próbny - jeśli w tym czasie sie nie dogadacie, pożegnacie się bez wzajemnych pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze zajomymi
u rodziny i znajomych sie nie pracuje! tez bylam pelna radosci zaczynajac robote u rodziny ... ale jak szybko sie pojawilam tak szybko stamtad zniklam. rodzina i znajomi wymagaja od nas zdecydowanie wiecej! odkad nie pracuje u brata nasze stosuki sa idealne, w firmie byly ciagle zgrzyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff58
ja też pracowałam z koleżanką, która mnie poleciła. Ogólnie ok, ale później głupio mi było jej zwracać uwagę, bo to dzięki niej mam pracę, nie? Drugi raz bym się nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×