Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katerina7

Sznaucer miniaturka

Polecane posty

Witam, mam zamiar kupić takiego pieska. Jednak nie bardzo mogę go trzymać w domu. Czy może mieszkać na dworze? Mam jeszcze owczarka niemieckiego długowłosego czy ich charaktery nie będą się "gryzły"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiots everywhere. Gimbus
Sznaucer miniaturowy nie nadaje się na podwórko. Miałam kiedyś takiego pieska i raczej nie będzie mu dobrze na zewnątrz. Ma za słabą sierść i w ogóle jest za mała. Jeśli chodzi o charakter to wszystko zależy od usposobienia obu psów. Sznaucery są raczej łagodne, ale dużo szczekają, a owczarki wiadomo. Mogą się sobie nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebuję waszych beznadziejnych opinii. Jest to strona dla ludzi którzy chcą zwyczajnie o coś zapytać. Widocznie nie wszyscy debile zrozumieli. A idiots everywhere. Gimbus bardzo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cn
sama sobie mieszkaj na dworze..na c.h.u.j ci pies jak nie chcesz go trzymac w domu?...jestes beznadziejna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×