Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnnaaaa

Żylaki odbytu zewnętrzne

Polecane posty

Gość smutnnaaaa

Od pewnego czasu dziwnie mnie swędziało wokół pupy. dziś nie wytrzymałam sprawdziłam w lusterku, na wierzchu mam jednego żylaka jest mały, z jednej strony mnie to nie zdziwiło bo hemoroidy ma moja mama ,, mamy siostry i moja babcia. więc mam to dziedziczne, ale one miały to po porodach i grubo po 30stce, a ja mam prawie 22lata i już hemoroidy!! nie uprawiam analu, wypróżniam sie normalnie raz dziennie nie mam często zaparć. Czy ktoś w młodym wieku też już ma hemoroidy? Mama zamówiła mi z niemiec maść Faktum podobno rewelacja, może mi to pomoże na tego jednego żylaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

We Wrocławiu możesz przejść zaawansowane leczenie proktologiczne, właściwie wszystkich spotykanych schorzeń w  proctomed pl. W mojej rodzinie leczono tam infekcje skórne w okolicy odbytu, u babci torbiel włosową, a u żony hemoroidy po porodzie. Jeden z naszych zaufanych kontaktów i prawdopodobnie mamy w rodzinie naleciałości genetyczne związane z podobnymi schorzeniami. Przyjmują nawet w soboty, do południa zdaje się, więc nawet na dojazd jest ok po wcześniejszym uzgodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×