Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniczynka_83

Poszukuję sklepu medycznego - temblaki, defibrylatory, termometry itd.

Polecane posty

Gość koniczynka_83

Witajcie. Interesuje mnie sklep zajmujący się sprzedażą akcesoriów medycznych w sieci, m.in. takich jak w temacie. Zależy mi, aby ceny były przystępne i sprzedawca uczciwy. Chciałabym poszerzyć trochę własną sprzedaż u siebie na wiosce, ponieważ tutaj takich rzeczy jak na lekarstwo, a czasem są konieczne. Znacie jakieś dobre sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deroo
Ja na Twoim miejscu bym zobaczyła na www.bismed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenxon
No fajna stronka no ale nie wiem czy sprawdzona czy ktoś mógłby szerzej się wypowiedzieć? Może ktoś kupował na bismedzie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem w bismedzie właśnie ostatnio ortezę na kolano ponieważ mam duże kłopoty z tym stawem. Jeśli chodzi o samą ortezę to jest bez zarzutu. Towar był dobrze opisany toteż kupiłem właściwy model no a jeśli chodzi o sam sklep to również złego słowa powiedzieć nie mogę. Szybka wysyłka, a zamówienie błyskawiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia z Limanowej
A co sądzicie o stetoskopach do własnego użytku? Gdyby tak posłuchać bicia malutkiego serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka ONA
Bardzo fajny pomysł, poruszające. Ja się zastanawiam nad jakością akcesoriów do masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparaty, masażer? Nigdy nie było mnie stać na takie rzeczy. Ciekawa jestem czy są warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny sklep. można otrzymać wiele przydanych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjamin buttom
Czy ktoś zamawiał poduszkę rehabilitacyjną do snu? Jak to działa? Czy to ogólnie jest wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupować w dużych sklepach, które mają sprawdzony dobry towar. Potentatem na rynku internetowych sklepów medycznych jest http://www.mdh.pl Zdobywają wiele wyróżnień i nagród. Jeśli chodzi o ceny to też są bardzo konkurencyjne. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zna ktoś może jakiś sklep medyczny w Bydgoszczy? Potrzebuje dośc pilnie informacji o jakimś miejscu z przystępnymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu także szukałam sklepu medycznego z przystępnymi cenami. Mój tata miał mały wypadek i dopóki nie wróci do zdrowia potrzebował kilku rzeczy. Całe szczęście koleżanka poleciła mi http://www.zdrowie.naklo.pl/. Sklep ten ma ogromny asortyment, naprawdę jest w czym wybierać. Poza tym można tam dostać rzeczy, które wydają się trudno dostępne. Wszystko jest bardzo dobrej jakości, a ceny faktycznie korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego rodzaju wyposażenie możesz znaleźć w http://medisquad.pl/ . Mają bardzo szeroki asortyment i naprawdę korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zamierzasz kierować swoją ofertę także do lekarzy i specjalistów prowadzących prywatną praktykę medyczną - dobry dystrybutor sprzętu medycznego na pewno będzie kluczowym kontaktem w tej sprawie :) ja tez od niedawna zagłębiam się w temat - moją uwagę zwróciła aparatura do diagnostyki PAD - nowa technologia sprawia, ze jest nie tylko dokładniejsza, ale i przede wszystkim wygodniejsza w użyciu - http://www.mesi-abpi.pl/pad dziś liczą się takie parametry jak mobilność i szybkość pomiaru, a to może być konkurencje na tle pozostałych urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.zdrowie.naklo.pl . bardzo dobry sklep, można również niektóre elementy tobie niezbędne wypożyczyć. Zapoznaj się z ich ofertą, nie wiem czy mają akurat to, co wypisałaś bo nigdy nie było mi potrzebne, wiec nie powiem czy jest dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mna

Muszę przyznać, że w sklepie Sanity (sanity.pl) rzeczywiście dbają o porządnie zapakowanie towaru. Inhalator zapakowali bardzo precyzyjnie, solidnie, nic nie miało prawa ucierpieć podczas transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarrr
Dnia 22.02.2019 o 15:08, Gość mna napisał:

Muszę przyznać, że w sklepie Sanity (sanity.pl) rzeczywiście dbają o porządnie zapakowanie towaru. Inhalator zapakowali bardzo precyzyjnie, solidnie, nic nie miało prawa ucierpieć podczas transportu.

Lubię kupować na sanity.pl. Nie ma długiego czekania na zamówienie, zawsze można liczyć na szybki kontakt via mail, zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robburra

Z tego co pamiętam to sklep Medicall ma duży wybór sprzętu medycznego. Począwszy na wózkach inwalidzkich, a na temblakach kończąc. Kupowaliśmy u nich wózek dla babci i była zadowolona. Służy do dziś, więc na jakość wykonania absolutnie nie możemy narzekać. Sporo mieli tego do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artta

Ja ostatnio kupowałem w sklepie sanity.pl i mogę tylko polecić. Towar opisany bardzo dobrze i szczegółowo. Zamówiony towar dociera szybko. Osobiście myślę, że nie będziesz zawiedziony kupując u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 21.06.2019 o 08:59, Gość artta napisał:

Ja ostatnio kupowałem w sklepie sanity.pl i mogę tylko polecić. Towar opisany bardzo dobrze i szczegółowo. Zamówiony towar dociera szybko. Osobiście myślę, że nie będziesz zawiedziony kupując u nich.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Zajrzyj na sanity.pl i myślę, że bez problemu coś wybierzesz. Zarówno dla dzieci, seniorów. Dobre jakościowo sprzęty, które są proste w obsłudze, na pewno warto zwrócić uwagę na tą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 18.09.2019 o 14:58, Gość vvv napisał:

Zajrzyj na sanity.pl i myślę, że bez problemu coś wybierzesz. Zarówno dla dzieci, seniorów. Dobre jakościowo sprzęty, które są proste w obsłudze, na pewno warto zwrócić uwagę na tą ofertę.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×