Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kocemba

Dzbanki typu Brita

Polecane posty

Dziewczyny napiszcie mi coś o tych dzbankach Brita. U mnie jest chyba strasznie twarda woda, bo skóre mam bardziej przesuszoną a w nowym czajniku jest tyle kamienia co u mojej mamy robiło sie przez pare miesiecy :/ Woda jest okropna, herbata mętna strasznie wychodzi. Patrzyłam w sklepie ale tam pisze na opakowaniu właśnie że to jest dzbanek filtrujący czyli co? Tam si nalewa przegotowaną wodę i dopiero z dzbanka sobie nalewasz do kubka czy to są normalnie czajniki które podgrzewają wodę? Bo w internecie też nigdzie nie widze takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzbanek brita-odpowiedź
nalewasz do niego zimną wodę z kranu. Woda przelatuje przez ten filter i wtedy możesz jej używać już do swoich celów np. zagotować lub pić bez gotowania. Używam brity od kilku lat i nie mam już problemu z kamieniem w dzbanku do gotowania wody czy w ekspresie ciśnieniowym do kawy. A kiedyś było go masakrycznie dużo. Tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakaś alterantywa dla dzbanków? Jakieś filtry kuchenne? Nie chce mi się za bardzo za każdym razem uzupełniać dzbanka wodą i co 2 tygodnie wymieniać wkład :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×