Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZUKAM I SZUKAM

NAJLEPSZY FRYZJER W NOWYM SACZU

Polecane posty

Gość SZUKAM I SZUKAM

Jestem z tego miasta i jeszcze nie znalazlam dobrego fryzjera :( bylam juz w Avangardzie - efekt taki sobie ale nie wart az takiej ceny jaka zaplacilam salon w pasazu- kiedys tam chodzilam i bylam zadowolona ale teraz juz tyko patrza na ilosc a nie na jakosc. A poza tym ta wlascicielka tak wrzeszczy na te swoje uczennica, ze az nieprzyjemnie sie tam siedzi :O -salon na Sobieskiego- zdecydowanie odradzam, -salon gdzie wlascicielka jest siostra p.Marzeny (wlascicielki salonu w pasazu) rowniez nie polecam , nierowno nalozyli mi farbe, nieladnie scieli, nie podoba mi sie atmosfera tam panujaca. 1 Podajcie dziewczyny gdzie wy bylyscie i opisujcie czy jestescie zadowolone czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie chwalę
salon cosme w galerii gołąbkowickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM I SZUKAM
a jakie tam sa cene za sciecie i farbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadeczanka
Wiem ze temat sprzed ponad 2 lat, ale jesli ktoras z dziewczyn szuka naprawde dobrego salonu fryzjerskiego w NS to polecam Atelier Sensation mieszczacy sie w Real-u. Bardzo dobre fryzjerki znajace sie na rzeczy, z fajnymi pomyslami na kolor, fryzure. Ja odwiedzilam ten salon szukajac ratunku dla moich zniszczonych przez inna fryzjerke wlosow. Mowa tutaj o salonie Mania na ul Broniewskiego. Salon ma ogolnie bd opinie na facebooku, ja najwidoczniej mialam pecha. Poszlam tam w celu odswiezenia ombre. Pani robila to inna metoda niz mialam wczesniej farbowane moje wlosy w innym salonie (niestety moja fryzjerka juz tam nie pracuje). Fryzjerka nalozyla mi farbe na odrosty nastepnie jasniejszy kolor polozyla na wlosy metoda "na folii". Skutkiem tego byly zniszczone popalone wlosy plus plamy ciemniejszego koloru na tych jasnych dlugosciach. W salonie bylo specyficzne oswietlenie i niestety nie bylam w stanie tego wszystkiego dostrzec. Pani (Kamila) komplementowala wynik koloryzacji. Dopiero po przyjsciu do domu zobaczylam ta tragedie ktora mialam na wlosach. Blond byl w odcieniu kurczaka. Nie wrocilam do salonu bo nie chcialam zeby ta Pani ponownie dotykala moje wlosy. W Atelier Sensation fryzjerka doprowadzila moje wlosy do normalnego wygladu. Zrobila mi piekne ombre i nie na zadnych foliach. Wlosy niestety sa zniszczczone i czeka mnie dluga praca nad poprawa ich kondycji ale no coz..Tak czy siak przestrzegam przed Manią. Co do Awangardy. Szalu nie ma a ceny wygorowane. Bylam tam moze 3 razy. To co mnie najbardziej wkurzalo to wciskanie kosmetykow. Bylo to bardzo irytujace bo to nie bylo "polecanie" zaproponowanie tylko takie mega parcie na to zeby klientka kupila kosmetyk. Raz sie skusilam wiem ze ceny w salonie sa wieksze niz w sklepie internetowym, ale odzywka kosztujaca w sieci 29 zl a w Awangardzie 100 zl to lekka przesada. Jeszcze jedna rzecz. Po koloryzacji fryzjerka nalozyla mi ampulke regenerujacą. Nie pytala mnie czy chce miec taki dodatkowy "zabieg" i ze to dodatkowo kosztuje tylko powiedziala " no to teraz nalozymy sobie ampuleczke regenerujaca" fakt ze moglam zapytac czy to gratis czy za dodatkowa oplata bo mialam wielkie zdziwo kiedy zaplacilam 60 zl za ta ampulke.. Z dobrych salonow moge polecic jeszcze Palisander w rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukam dobrego fryzjera! :D Dziękuję, ze odświezyłaś temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide na dniach do awangardy i zobaczę co potrafią zrobić z moimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wczoraj wlasnie bylam w oslawionej awangardzie na Malczewskiego. Mam mieszane uczucia chociaż fryzjerka super sciela mi wlosy , naprawdę ukladaja się wspaniale. To tyle dobrego... Wyglad salonu ma się nijak do tego co jest pokazane na ich stronie internetowej i opinii które tam się znajduja - opinii TYLKO pozytywnych i ukazujących dziki zachwyt klientek. Kto tam był ten wie, ze to zwykly baaardzo przeciętny salon a obsluga tez taka sobie. Pan który pare x przeklnal przy mnie, myc glowy nie umie - zamiast wykonać fajny masaz ( za co jest wszem i wobec chwalony na stronie awangardy) po prostu paroma ******* dloni zmyl farbe i tyle. Dostalam oczywiście oslawiona ampulke za która tez pewnie musiałam zaplacic. No i teraz najgorsze CENA - 220zl :( Gdybym była zadowolona z calosci ok , nie miałabym pretensji ale za takie pieniądze spodziewałam się super obsługi a tu klops. Nie dajcie się ludzie robic w bambuko, podejrzewam, ze opinie w necie pisza osoby do tego wynajęte bo oprócz ladnego ciecia NIC nie było tak jak jest to w necie opisane. Raczej już tam nie pojde a jeżeli już to tylko na styzenie do tej dziewczyny bo naprawdę wie co robi ale na farbe ide w inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobne odczucia jeśli chodzi o Awangardę. Ampułkę też dostałam za drogą opłatą... A kogo możecie polecić z salonu Palisander???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli bierzecie pod uwagę przyjazd do Gorlic, to polecam Mateusza Kąckiego. Jeszccze mi się nie zdarzyło, żebym wyszła niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cena - za fikuśną fryzurę maks. 60 zł. U mnie była totalna zmiana - z długich na krotkiego irokeza i tyle zaplacilam. I masaz głowy bajeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannai Anna
Zdecydowanie polecam Atelier Sensation w dawnym Realu. Ceny może nie najniższe ale wolę zapłacić 50 zł więcej za koloryzację ze ścięciem i modelowaniem, niż zaoszczędzić te pieniądze a potem chodzić i poprawiać. Fryzjerki genialne, polecają je wszystkie moje znajome i mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roquee
Proszę napisać do której fryzjerki w Atelier Sensation w dawnym Realu iść żeby dobrze nałożyła farby jesli chodzi o ombre czy sombre (w jaki sposob robią-na foli ?). W tym momencie mam blond ale chcialabym dododać refleksów i troche przygasić gorę ( mam swoje ciemne włosy ). Kto robi naprawdę fajne sombre , ombre ? Jaki fryzjer w Nowym Sączu zna najnowsze techniki koloryzacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie Palisander na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgggg
sensation w dawnym realu nowy sacz odradzam masakra uvzesali jak starą babe fryzjerka wogóle nierozmseia z klijentem a inne pracownice przdhladaja sie w lustrze nawet za darmo tam niepójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.11, dokładnie. Na dodatek kiedy bym poszla na zakupy to u nich zawsze pusto. Na innych forach tez o nich zle pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez odradzam Avangarde. Duzo szumu wokol nich, a niestety poziom bardzo niski. Fajnie strzyze tylko Pani Ula. Reszta porazka. Duzo praktykantek. Faceci fryzjerzy nie potrafia zrobic strzyzenia męskiego. Zawsze wiem po powrocie meza z Avangardy kto maczal w tym rece. Pan Marek jest kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się na tym palisandrem ale boje się ze wywale kase a efekt będzie marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palisander - Pani Ania robiła mi ombre byłam bardzo zadowolona i polecam czystym sumieniem. Fachowo i nie drogo. A w atelier sensation do ombre sobie itp polecam Pania Pauline (blondynkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie sobie tylko sombre przepraszam :) awangarda moim zdaniem jest przereklamowana i wierzcie mi dziewczyny szału nie ma a kupę kasy trzeba zostawić. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile biora w palisandrze za strzyżenie i farbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
110 zl, nie jest tak zle. chyba tam pojde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja scinalam się niedawno u P. Uli i do niej mam zamiar niedługo isc. :) 100% talent!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która z fryzjerek w Palisandrze w Rynku fajnie strzyze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atelier sensation w auchan zdecydowanie odradzam!!!! nie będę się rozpisywać...musiałem poprawiać prostą fryzurę u innego fryzjera z powodu braku umiejętności strzyżenia pani w sensation:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość parafrazujac333
Bylam kiedyś w stylissimo na Piotra Skargi ale nie bylam zadowolona. Farbowala mnie wlascicielka i zle dobrala farbe- miał być braz a wyszedł rudy co przy moich pekajacych naczynkach wygladalo okropnie. Jednak p. Mariola bardzo fajna i przemila osoba jak trochę się podszkoli to będzie mieć multum klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile biora za sombre na srednich wlosach w atelier? Mial ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 180 zł ja tyle place, chyba że chcesz farbowanie z Olaplexem no to 250-260 zł . Co do PalisandRa Pani Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani Ania na serio taka dobra? Chce się tam umowic tylko wlasnie nie wiem do kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dzisiaj u pani Ani z Palisandra w Rynku i powoiem , ze jestem bardzo zadowolona. Ladne ciecie, super kolor wlosow :) Jestem zadowolona. I chyba nie tylko ja jestem zadowolona bo maja bardzo dużo klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×