Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Troenna

"Zakochana" w dwóch facetach...

Polecane posty

Jak myślicie, czy można kochać dwóch facetów naraz? Jestem z moim chłopakiem prawie 4 lata, ale... dwa lata temu na Sylwestrze poznałam bardzo przystojnego faceta. Byłam tam sama, bo mój chłopak wyjechał na długi czas (8 miesięcy) za granicę. Na tym Sylwestrze spotkałam JEGO - przystojny, szarmancki, miły, wyraźnie mu się podobałam, flirtował ze mną. Miałam motylki w brzuchu jak z nim rozmawiałam i tak jest od tego czasu zawsze kiedy go widzę. Od razu serce podskakuje mi do gardła, robię się purpurowa na twarzy, prostuję odruchowo plecy, żeby ładnie się przed nim prezentować. Myślałam, że mi to przejdzie, bo rzadko widuję tego faceta, ale tak jest za każdym razem. Od dwóch lat. Często o nim myślę, zastanawiam się na przykład co by powiedział na temat tego jak w wyglądam w nowej kiecce, czy spodobałyby mu się moje nowe buty, itp. Nie wiem sama co robić, mam poważne plany z moim aktualnym facetem, ale jednocześnie... czuję niepokojącą tęsknotę i niezwykły pociąg do tego drugiego. Gryzie mnie to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i nastepna aaaaaaaaaa
zwykła dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i nastepna aaaaaaaaaa
no puszczac sie chcesz!! diagnoza postawiona!! kurestwo pospolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem dziwką, bo nie dotknęłam go nawet. I nie dałam mu się pocałować raz gdy próbował. I wcale nie czuję się z tym dobrze, wolałabym go nigdy nie poznać i żyć w spokoju w swoim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×