Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Wr贸偶kaLena

Wr贸偶by

Polecane posty

Go艣膰 Wr贸偶kaLena

Jestem wr贸偶k膮 od 10 lat. Wr贸偶臋 g艂贸wnie z kart klasycznych. Prosz臋 o mozliwie jak najkonkretniejsze pytania.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶kaLena
nie !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JA-79
CZY URODZE ZDROWE DZIECKO?JAKA P艁E膯?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sooom
czarownica !!! pomiot diab艂a !!!. nie korzystajcie z takich "us艂ug" - czarna magia i okultyzm to z艂o i najprostsza droga do potepienia Duszy na wieki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶kaLena
Druga wypowied藕 kto艣 si臋 podszy艂. Niestety karty nie s膮 nauk膮 艣cis艂膮, nie mo偶na powiedzie膰, 偶e co艣 na pewno lub nie, si臋 wydarzy. Karty przedstawiaj膮 tylko bardzo prawdpodobn膮 przysz艂o艣膰, kt贸r膮 mo偶na zmieni膰. W kwestii zdrowia dziecka najlepiej zaufa膰 lekarzowi. Ja u siebie widz臋 szcz臋艣liwe rozwi膮zanie, jakkolwiek r贸wnie偶 troch臋 smutku by膰 mo偶e spowodowanego stresem zwi膮zanym z ci膮偶膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶kaLena
Ja widz臋 u siebie ch艂opca, ale z kontekstu kart mo偶e wynika膰, 偶e pani w jaki艣 spos贸b intensywnie my艣li o ch艂opcu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sooom
jeszcze dzisiaj b臋d臋 si臋 modli艂 za ciebie czarownico, aby twoje grzechy zosta艂y ci odpuszczone. porzu膰 wiar臋 w sztana i szta艅skie obrz臋dy - m贸dl si臋 do Boga i Maryji !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja ja ja ja
Ma艂gorzata 15.03.1975 Jaros艂aw lipec 1976 czy nasza znajomo艣膰 przetrwa i czy jemu na mnie zale偶y??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
a co wida膰 w tej bardzo prawdopodobnej przyszlosci??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dhhjjjkkkgf
Helo..my czekamy na odpowiedz na innym topiku!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JA-79
lekarz tez powiedzia艂,ze chlopiec.a co z moim zwiazkiem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 axaxa
kiedy urodze dziecko i jakiej plci ono bedzie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TaNajzgrabniejszaLaska
czy facet o kt贸rym my艣l臋 jest mn膮 zainteresowany na powa偶nie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 axaxa
anita 20 07 1984

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam pytanie ale
Wr贸偶ko mam pytanie, czy mog艂abym Ci je zada膰 jako艣 na priv?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja pi臋knie poprosz臋...
Czy sko艅czy膰 zwi膮zek z moim ch艂opakiem maminsynkiem? Czy ten zwi膮zek ma sens czy nie? jego matka jest bardzo zaborcza, traktuje go jak swojego m臋偶a i zabrania mu si臋 ze mn膮 spotyka膰... ania, 23 lipca 83, pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TaNajzgrabniejszaLaska
ju偶 dosta艂am na tamtym topiku :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶kaLena
Do zdam - czy m贸g艂by Pan/i poda膰 troszk臋 d艂u偶sze pytanie? Pani Gosu, ju偶 chyba odpowiada艂am na Pani pytanie :). Ta znajomo艣膰 przetrwa, ale nie widz臋 na razie wielkiej mi艂o艣ci. Ja79 - widz臋, 偶e dziecko mo偶e po艂膮czy膰 Pani膮 i Pani partnera - widz臋 tam sporo mi艂o艣ci, ale te偶 k艂贸tnie, zw艂aszcza w kwestiach finansowych. To normalne przy dziecku wi臋c prosz臋 si臋 o to nie martwi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
pytanie brzmi czy zdam w tym roku szkolnym ,dzi臋kuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶kaLena
Ja pi臋knie poprosz臋 - widz臋 u Pani partnera du偶e rozdarcie mi臋dzy Pani膮, a matk膮. Prosz臋 mu postawi膰 sytuacj臋 jasno, okre艣li膰 co Pani czuje i, 偶e nie jest Pani w stanie wytrzymac w zwi膮zku takim jak ten. Pani partner powinnien to przemy艣le膰 i wr贸ci膰 do Pani, cho膰 nie od razu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶kaLena
Zdam - widz臋 pewne trudno艣ci, ale te偶 rado艣膰 i to du偶膮. Odrobina pracy i zdanie powinno by膰 prawie na pewno:).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdam??
bez zadnych przeszk贸d czyli poprawek w sierpniu itp? to dobrze ale boje sie bo nauczyciele mnie nie lubi膮 i to od nich raczej zalezy czy wykaza sie "dobra wola"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×