Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja nie mam studiów i żyje

Ja nie mam studiów i jakoś żyje!

Polecane posty

Gość ja nie mam studiów i żyje

Ba! Nie tylko nie mam studiów ale również nie zdałem matury. Rodziny nie zakładam bo tak jest mi dobrze, mam kawalerkę, zarabiam 5 koła na miesiąc, pracuje w pracy która załatwiła mi mama u swojego brata w agencji reklamowej. I czuje się tam bardzo dobrze. Często dostaje wysokie premie. Pracuje w dziale kreatywnych. Na sranie komuś studia, matura. Ba, ja skończyłem technikum i nawet egzaminu zawodowego nie zdałem bo uznałem że nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich uogólnień jest tutaj
czyli jesteś dobrze ustawionym przez rodzinkę pożytecznym kretynem gratulacje nic nie trwa wiecznie pamiętaj ciekawe jak będziesz cienko piszczał jak wam ta agencyjka padnie a ty będziesz musiał szukac roboty bez znajomości , w końcu wyjdzie że jesteś kretynem bez matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jakoś żyję nie narzekam
mam studia skończone ;) nie generalizuj :P jakby studia to było sranie ..to byś kolego prawdopodobnie mieszkał w lepiance , nie miałbyś dostępu do nowoczesnych technologii jak internet i zdychałbyś z zakażenia w jakiejś dziurze bo nie byłoby lekarzy i środków odkażających :P gratulacje ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbssss
Ja tez nie mam... I dziś studia są bez sensu. :) Skoro byle tluk, nawet z maturą giertychowska może je mieć... Koleżanki po studiach dziś są bezrobotne albo pracuja fizycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy ma takie szczęście, że mu mamusia załatwia pracę po rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×