Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotka_85

Konto bankowe godne polecenia

Polecane posty

Witajcie, Założyłam kilka dni temu konto internetowe, które doradzili mi przyjaciele. chciałabym się pochwalić faktem,że wracają nawet na zakupy!:). Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie:) http://tiny.pl/h8nf5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banacha**
Ja szukam wśród znanych na rynku banków. Zastanawiam się nad trzema, PKO, mBank i Getin. Ten ostatni ma w swojej ofercie jako dodatkowy bonus kartę dla kierowców na tańsze paliwo, a ja trochę jeżdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuciła mi się w oczy reklama Getinu o promocji dla kierowców, tego jeszcze chyba nie było :) Warto o tym poczytać bo brzmi zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizz
Rzeczywiście alior ma ciekawą ofertę, jednak zdecydowałem się na Getin ponieważ mają super promocję paliwo za 3,95 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mammm
Citi bank Przelewy w 25minut i inne super dodatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina_66
Obecnie w Getin nie trzeba płacić za limit do 1000 zł, a praktycznie w każdym innym banku są odsetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilcza skura
ta.. poszukajcie sobie w necie jak getin robi naiwniakow na szaro bedziecie sobie woleli czymac kase w skarpetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o nowe konto Getin Up to jestem jego zadowolonym posiadaczem od dłuższego już czasu. Najbardziej podoba mi się bankowość internetowa ktora jest bardzo prosta i miła dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubomiłłła
Można nawet z tego co widziałam zmieniać układ konta, żeby pokazywało to co dla nas najistotniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_elkka
Konto które można dostosować do własnych preferencji jest lepsze niż standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od lat mam konto w mBanku i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa00
Jeśli chcesz założyć konto w dobrym miejscu, zobacz ofertę w Skok Wołomin http://skok.wolomin.pl/ Nie robią problemów klientom tak jak banki, ani razu nie narzekałam. Do tego wpłaty i wypłaty nic nie kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w WBK i też mam fajnie, nic za nie nie płacę i mają fajne reklamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollla32
Getin ma dobrą opcję iKASA, można przez telefon płacić, nawet jak nie ma się gotówki przy sobie. Poza tym proste w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banki to banki i tak swoje zarabiają:). Ja nie będę pisała gdzie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magania
A próbowałeś już płacić telefonem w Biedronce ? Podobno Getin daje taką możliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob11
Dziwny ranking bo nie uwzględnili promocji paliwowej, a dzięki niej zdecydowalem sie na założenie konta Getin Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurtoo
Mam konto w mBanku, a drugie w getin. Z obu jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylkda
Ja dwóch nie potrzebuję, mam w getin ze skarbonką, dodatkowo moge sobie załozyć do pięciu subkont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooonika
A masz może do tej skarbonki tą opcję w getin " zachowaj resztę"??? Ciekawa jestem czy to opłacalne. Koleżanka kiedyś tak odkładała, tylko sobie do skarbonki sama i raz na jakiś czas na jakies dodatkowe przyjemnosci uzbierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda569
Tak korzystam z tej opcji. Fajnie ze można wybrać kwotę do której ma zaokrąglać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaokrąglam do złotówki i musze przyznac ze co jakis czas sprawdzam i zawsze uzbiera sie parę dyszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam konto bankowe w http://bszory.pl/ sprawdzałam ofertę bardzo różnych banków, ale bank spółdzielczy okazał się najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcias1
A mnie skusiło ostatnio założenie konta na odbierzkonto.pl w banku. Przeglądnąłem ich ofertę i jest bardzo ciekawa, jak czegoś nie wiedziałem to dzwoniłem na infolinię, a panie tam pracujące są bardzo uprzejme i wyrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o BGŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×