Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gshgdsho

dla osób posiadających bloga kulinarnego

Polecane posty

Gość gshgdsho

czy czerpiecie z niego profity , znaczy czy rożne firmy przysyłają wam próbki do testowania? sami piszecie do producentów czy oni odzywają się do was o ile wogóle korzysytacie z tego rodzaju gratisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
nie i nie mam zamiaru :D blog jest dla mojej przyjemności i dla rodziny czy znajomych, którzy pytają o przepisy i dla wszystkich, którzy trafili na niego przypadkiem w sieci nie mam zamiaru robić postów reklamowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups!!
jam am zamiar zalozyc bloga i nie mialabym nic przeciwko zarobieniu kilku groszy, ale nie piszac posty reklamowe, tylko raczej informujac czytelnikow, jesli uznam za stosowne, ze jakis produkt jest dobry i jego nazwa bedzie linkiem do ew. zakupu. bo kazdy przeciez i tak ma swoje ulubione produkty, ktore chcialby polecic innym, wiec w tym akurat nie widze nic zlego. natomiast nie wiem, czy chcialabym miec jakies reklamy, np bielizny albo kursow takich czy siakich, pokazujace sie ne moim blogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vex.lux.cadex
Moja druga połówka prowadzi taki blog (a raczej vlog, bo większość to filmy). I owszem, jak te jego wpisy zaczęły być trochę znane to zaczął otrzymywać różne propozycje "lokowania produktu". Tyle, że jak na razie one wychodziły tylko i wyłącznie od producentów glutaminianowego szajsu typu kosteczki czegoś tam, "przepis na", "sos do", "ziarenka" etc. A my takowe rzeczy mamy głęboko nie powiem gdzie, czy to na co dzień, czy od święta ;) I jak na razie jedyną rzeczą, o jakiej Małż pisał u siebie jest lokalne gospodarstwo ekologiczne i seria naturalnych przypraw, ani jednego ani drugiego nikt nie sponsorował ani nie fundował, i na tym polega siła naprawdę dobrych produktów że ludzie o nich mówią nie będąc do tego zmuszanymi ani przekupionymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×