Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna233333333

jest mi ciężko ,a nie mam wsparcia...jak mam sobie sama poradzic?

Polecane posty

Gość Justyna233333333

koleżanek kilka mam ,ale to nie są moje przyjaciólki , nie moge sie im zwierzyć ... faceta też mam ,ale on mnie czasem bardziej dołuje niż wspiera... jedynym wsparciem jak mi sie wydawało była moja mama ,ale jak jej sie zwierzam z jakiś moich problemów to rozmowa z nia jeszcze bardziej mnie doluje bo ona np stwierdza ,, no widze ,że masz zamiar sobie odpuścić , no to prosze bardzo , rzuc studia" ,albo ,, widocznie jestes malo inteligentna trzeba nadrobic praca" . A ja nie chce sobie niczego odpuszczac ,ale jest mi bardzo ciezko w tym roku pod paroma wzgledami ,a nikt mnie nie wesprze , nie powie ,że będzie wszystko ok , niby to mała rzecz ,ale tak by mi wiele dała ... cieżko mi bo musze sobie sama radzić praktycznie ,a na prawde mam nie raz wszystkiego dosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładsz ten sam temat
w różnych działach.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna233333333
no i co z tego? załozyłam w dwoch działach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna233333333
wlasnie jakos ciezko o przyjaciela... mam kilku znajomych ,ale to nie przyjaciele...strasznie ciezko mi w tym roku ,a i dalej lekko nie bedzie bo przede mna bardzo ciezkie egzaminy i nie wiem jak dam sobie rade plus pare innych poważnych problemów ,które trwaja od jakiegos czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×