Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASIABAZ

WŁASNY BIZNES PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość KASIABAZ

MOŻE KTOŚ CHCE SIĘ PODZIELIĆ WRAŻENIAMI I RADAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz ambicie godznie zarabiac i dostatnio żyć, to własny biznes jest konieczny. Miesca pracy są tworzone przez pracodawców nie po to by wzbogacić pracownika!!! To chyba powinno być oczywiste dla każdego. Jeśli zaś interesuje cię wyłącznie tak zwana stabilizacja (oczywiście pozorna!!!), to nie pchaj się w biznes, bo tam trzeba mieć inne sposób myślenia i inną mentalnośc niż w pracy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka..
Jedynym plusem własnego interesu jest to ,że dobrze zarabiasz. A minus to ,że w pracy u siebie nie pracujesz 8 godz. tylko głowę w pracy masz 20 godz. A u kogoś to po 8godz. wychodzisz i masz w dupie jak prosperuje czyjąś firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga...........
ambicje a nie ambicie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A minus to ,że w pracy u siebie nie pracujesz 8 godz. tylko głowę w pracy masz 20 godz." Nie koniecznie. To zależy od konkretnej działalności. To o czym ty piszesz jest typowe dla samozatrudnienia. Ale jeśli ktoś mądrze stworzy swój biznes, to będzie miał i pieniądze i sporo wolnego czasu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownie dobrze mozesz wpieprzyc swoje oszczednosci zycia i obudzic sie jako bankrut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapałka111
Kiedyś miałam swój biznes i padł. Zaczełam pracę w firmie korporacyjnej. Na początku było ok. teraz jest coraz gorze. Myślę, żeby znowu pójśc na swoje. Ludzie, którzy pracowali na swoim, nie bardzo moga pogodzić się z korporacyjnymi głupotami. Jedyny plus, że wypłata jest zawsze punktualnie na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedyny plus, że wypłata jest zawsze punktualnie na koncie" Może w korporacjach tak jest, ale spotkałem całą masę ludzi, którzy opowiadali jak to muszą się nabiegać za swoimi zarobionymi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgo99
Ja mam swoją mała firmę -biuro rachunkowe- jestem bardzo zadowolona bo miesięcznie średnio wyciagam około 5000 tys teraz przyjęłam stazyste nie wyobrażam sobie pracowac u kogoś za 1400 zł Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna sytuacja
hej moze i zle trafilam z tematem ale planowalam zalozyc wlasny biznes ale mam obawy ze sie nie utrzymam :( pracy szukam juz od kilku lat. sonczylam studia z tytulem i myslalam ze bedzie latwiej a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna sytuacja
hej moze i zle trafilam z tematem ale planowalam zalozyc wlasny biznes ale mam obawy ze sie nie utrzymam :( pracy szukam juz od kilku lat. sonczylam studia z tytulem i myslalam ze bedzie latwiej a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arukowicz
Najlepiej założyć własny biznes, wtedy jest największy dochód, ja tak zrobiłem i nie żałuję... http://www.nowybiznes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arukowicz
Wlasny biznes to większa ilosc gotowki, mniejsza ilosc czasu to dwa glowne czynniki - poczytajcie wiecej na http://www.nowybiznes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonianka
Ja prowadzę swoją działalność gospodarczą, ograniczam maxymalnie koszty i korzystam z usług profesjonalnych biur www.biurowirtualnewarszawa.pl/. Nie ma dzisiaj lekko, dlatego trzeba sobie radzić jak to jest tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze i zle trafilam z tematem ale planowalam zalozyc wlasny biznes ale mam obawy ze sie nie utrzymam" vvVvv Pozwól że zasugeruję ci pewne rzeczy. Istnieje biznes i biznes. Tak zwany biznes tradycyjny do skutecznego startu wymaga: a) wyjątkowego, najlepiej unikalnego, pomysłu b) dużo specjalistycznej wiedzy c) /najważniejsze!!!/ - dużego kapitału na start. Jeśli rozważałaś taki właśnie biznes, to rzeczywiście jest ogromne ryzyko wtopić kasę. Na rynku tradycyjnego biznesu jest OGROMNA konkurencja i przebić się jest niezmiernie ciężko. Ale istnieje inny biznes. Z gotowym unikalnym pomysłem, z możliwością zdobycia odpowiedniej wiedzy w trakcie budowania i rozwijania tego biznesu i nie wymagający praktycznie żadnego kapitału! W wersji biznesu, którą teraz mam na myśli, inwestycja wynosi zaledwie 3000PLN i na dodatek rozłożone na cały rok, czyli, średnio około 270 zł miesięcznie. Inwestycja czasu to godzina-dwie dziennie. Zysk - ponad 80000PLN rocznie już na starcie. Jeśli jesteś zainteresowana - pisz na studiorem@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj debilu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustem to ty jesteś, kretynie! Obyś szybciej cię złapali i wsadzili za te pomówienia i oszczerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecuje 80 tys rocznie zysku a sam żebra na forach i naciąga na wpłaty. Nigdy nie posiadał i nie posiada działalności gospodarczej, posługuje się tytułem inżynier a nigdy nie ukończył żadnej uczelni. Utrzymuje się z wyłudzeń, oszustw i handlu na bazarze jakimiś podejrzanymi tabletkami, które wciska osobom starszym i naiwnym. Oto cały SAPIENTI SAT. Nie dajcie się naciągnąć na jakiekolwiek nawet najdrobniejsze wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. Oszust naciągający na wpłaty na swoje konto. Poczytajcie w internecie o świniaku Sapienti Sat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obiecuje 80 tys rocznie zysku a sam żebra na forach i naciąga na wpłaty." x Nie on obiecuje tylko tak skonstruowany jest plan marketingowy firmy MLM x A teraz mi powiedz łajzo gdzie jest napisane ze gosc naciaga na jakieswplaty ? x jestes debilem i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne zamiary
jak autorka tematu i jak narazie znajduje tylko ludzi ktorzy raczej wątpią ,że moj plan sie powiedzie... czy naprawdę nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejszy jest biznes plan i dobre rozpoznanie rynku na ktorym chcesz dzialac. A pozniej juz z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne zamiary
podepne sie pod temat.Gdzieś tutaj umieściłam temat czy warto zaczynać i były same negatywy. A po spokojnym obliczeniu na start na mój buznes wystarczy ok 25- 30 zł z ktorych połowę już mam reszte pozyczy mi rodzina... ale waham się z powodu wielu negatywnych komentarzy. Do Autorki: moje plusy to - Bede pracować od 8- 16 tylko i wyłacznie więc będe mieć czas dla syna który jest w wieku szkonym. (teraz parcuję na zmiany czasem do 21 i nie ma kto dziecku pomóc w lekcjach ,jestem samotna matka). Jestem sobie sama szefem i nie musze sie szarpać z szefem ktory co rusz dodaje mi obowiązków (takie jak Robienie zamówień do sklepu, rozliczanie zamówień ,archiwizacja faktur , rozliczanie towaru, lliecznie towaru raz w miesiacu i wedle tego ustalanie zamówień. Grafik dla mnie i współpracownicy. )Jak otworze swój sklep to będę ta prace wykonywać dla siebie. Wolne przynajmniej niedziele bo w soboty to wiadomo dzień handlowy ( teraz choć mam wolna sobotę i niedzielę to i tak często muszę być w sklepie bo spisać licznik bo szef zapomniał, dowieźć mu faktury bo zostały w sklepie i zawsze mu się przypomina w sobotę lub niedzielę) I wszystko to za 1800 zł choć oprócz ksiegowości to praktycznie prowadzę mu interes . Minusy: Brak stabilizacji jeśli chodzi zarobki, pierwsze 6 miesięcy każdy mowi ,że jest najgorszy więc bylabym zdana tylko na kwotę alimentów 1000zł choć rodzice obiecuja ,że pomogą. Trudne poczatki ,alepowtarzam sobie ,że kto nie ryzykuje ten nie ma. No i wiadomo ,że po 16 tez czasem będę zajęta...Tylko planuję ,że wiele spraw załatwie przed otwarciem sklepu czyli między 8 rano a 9.30 bo o tej godzinie zamierzam otworzyć sklep a syn od 8 jest w szkole :) Rozpisałam sie ,ale tez rozpatruję wszystkie za i przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A teraz mi powiedz łajzo gdzie jest napisane ze gosc naciaga na jakieswplaty ?" ______________________________________________________A kto oszuście jeden usiłował sprzedawać pomysły na biznes po złotówce ?. Zapomniałeś już świński ryju ? A kto naciągał do upadłej już piramidy Intway, przekonując, że to samo spłacający się kredyt ? Krótką masz pamięć knurze mongolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A kto oszuście jeden usiłował sprzedawać pomysły na biznes po złotówce ?. Zapomniałeś już świński ryju ? A kto naciągał do upadłej już piramidy Intway, przekonując, że to samo spłacający się kredyt ? Krótką masz pamięć knurze mongolski" x i znowu bez konkretow. Bredzisz gosciu az mi zal ciebie. Intway to nie piramida tylko legalny MLM, poczytaj w necie ofermo Biznes za zlotowke ? czekam na solidny dowod bo bez dowodow to kazdy moze sobie pisac co chce. nie rob z siebie wiekszego debila niz jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
solidny dowód :D. Myślisz że wszyscy mają zanik pamięci knurze niemyty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czekam na dowod debilu. Jeden konkretny dowod. i wiem ze nigdu sie nie doczekam bo jestes debilem ktory o niczym nie ma pojecia. ssij pałe frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah konkretny dowód :D a może nie pamietasz jak robiłeś promocję po 50 gr :D albo jak pisałeś przykłady na maila - telefon do adwokata czy złamane serca hahhahaha co za głąb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×