Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czy ktos móglby mi spreeee

DŁUGO pachnacy balsam/masło do ciała jaki?

Polecane posty

Gość czy ktos móglby mi spreeee

Szukam jakiegoś balsamu/ masło / mleczka czy kremu do ciała, który ładnie pachnie i CO WAŻNIEJSZE dlugo utrzymuje się na skórze.. Zna ktoś jakiś? Wiem, że z Victoria's secret mają świetne, ale drogie:/ w dodatku nie mam dostępu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdffdfgfgg
ziaja, maslo kakaowe - balsam do ciala, w takim brązowym opakowaniu, zapach czuc caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czxfgujytreawryt
Mleczko kokosowe - powitanie z Afryką. Pachnie cały dzień i jak ściągam ciuchy do prania to aż tym pachną. :) Pościel też pachnie tym mleczkiem. Ale to nie zapach dla każdego, ja go kocham a mój mąż nie znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cremd cm
jak nie znosi maz to lepiej je sobie odpusc bo rozwod w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czxfgujytreawryt
hihihi, raczej nie, ja codziennie używam innego balsamu, zazwyczaj wszystkie mu się podobają, ale tego wyjątkowo nie znosi, a ja go za często nie używam, bo jest za 'ciężki' ten zapach i rzadko mam na niego ochotę (na ten zapach), ale i tak go kocham. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria Secret- typowo zapachowy balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_sankka
Powitanie z Afryką jest świetne, ale to bardzo specyficzny i słodki zapach, faktycznie nie każdemu może się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam balsamu do ciała Sorayi z kolekcji So pretty Piękne Ciało malinowego. Zapach ma prześliczny oprócz tego doskonale nawilża. Z tej samej serii i w tym samym zapachu kupiłam sobie też żel pod prysznic. I myślę, że to jest doskonały sposób na to, żeby ciało pachniało długo, długo. Po porannym prysznicu pachnie żelem, a jak jeszcze nasmarujemy się balsamem, to ten zapach będzie dużo, dużo trwalszy. A kolekcja przecudowna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerzuciłam się z balsamów na olej kokosowy w 100% naturalny, tłoczony na zimno. Rewelacja! Staram się też go przemycić do kuchni i tu już kilka wypróbowanych przepisów. Aaaaa i polecam tu się ostatnio zaopatruję http://www.cocoprojekt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się smaruję balsamem malinowym a mój mąz mówi że pachnę pipką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorriana
Ja używam Vegan Friendly, masło do ciała kokosowe i pachnie bardzo intensywnie, czasem nawet cały dzień. Bielenda ma kilka innych zapachów tych maseł też dość trwałych. W składzie ma naturalne oleje i antyoksydanty więc jest bezpieczne w stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Balsam kokosowy Pahwash z mango, ma naturalny zapach mango. Nie tylko dziala mega nwilzajaco, nadaje skórze gładkości, jedwabistości to i ma działanie lecznicze na wszelkie krosty, wężowa skorke, luszczyce itd. Delikatny kosmetyk, , na prawdę świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie takim kosmetykiem jest Masło Shea kashmir i jojoba. Pachnie bosko i zapach długo na skórze się utrzymuje. Działa na mojego chłopaka jak afrodyzjak...Nadaje się do każdego rodzaju skóry, nawilza super, ma działanie antyoksydacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znakomity jest olejek perfumujący do ciała Afra. Skóre mega nawilża , a pozostawia na długie godziny przyjemny egzotyczny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Balsam kokosowy Pahwash z mango, mega pachnie , świetnie nawilża, naturalny skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×