Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co by tu napisac

Staż z Urzedu Pracy i staż nauczycielski jaki pierwszy stopień awansu zawodowego

Polecane posty

Gość co by tu napisac

Mam nadzieję, że sam temat jest zrozumiały:). Zaproponowano mi właśnie taką opcję -> przyjęcia na rok na staż ale za pośrednictwem Urzędu Pracy. I tu pojawia się moje pytanie: czy będzie to staż, za który zapłaci Up czyli za około 600 zł, czy taki staż jaki odbywa każdy nauczyciel w 1 roku swojej pracy z wynagrodzeniem prawie dwukrotnie większym. Dyrekcja jest niezorientowana... Oczywiście lepszy wróbel niż gołąb na dachu ( czyli jakakolwiek praca), ale może ktos z Was sie orientuje w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by tu napisac
Gdzie zaproponowano:)-->: w przedszkolu, jako wychowawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggttytyy6
to jest staz z urzedu pracy wiec jestes dalej bezrobotna wiec nie ma mowy o wyzsej stawce nioz 800 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKA_MI
na stażu dostaje sie teraz 954 zł do łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by tu napisac
nawet nie mówicie.... pytałam dyry to była raczej przekonana co to drugiej opcji tj ze wynagrodzenia jak dla nauczyciela, a nie z Up ze stażu. Nie chce się wpakowac i zaklepać już jak to nie jest pewne. No ale ten prawie 1000 jak piszecie t odrobine mniej niż normalna pensja na początek. Chociaż wierzyć mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by tu napisac
JA dalej szukam, dowiduje się i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×