Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenia sie spełniają

sklep odzieżowy - franczyza, współpraca

Polecane posty

Gość marzenia sie spełniają

witam, planuję otworzyć sklep odzieżowy i zastanawiam się nad asortymentem. Nie chcę produktów made in china, bo tego jest już za dużo. chciałabym mieć rzeczy lepsze jakościowo, wyróżniające się wśród masówek i w miarę przystępnych cenach. Czy zna ktoś jakieś oferty franczyz czy współpracy z producentami odzieży? rozeznawałam się już w temacie "większych marek" ale mają one zabójcze wymagania i ogromne koszty, na które nie mogę sobie pozwolić. Już same licencje są dla mnie nie do przeskoczenia, a będę miała średniej wielkości sklep w niewielkim mieście, więc nawet bym na to nie zarobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o franczyzę odzieżową to dobrą opcją jest sklep 5-10-15. Sprawdź sobie więcej info: http://www.51015kids.eu/franczyza/ i działaj! Ja już ponad rok prowadzę w ten sposób sklep i jestem zadowolona. Jak mam problem to zawsze uzyskuję pomoc, co jest dużym ułatwieniem w prowadzeniu sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz franczyzy istnieje coś takiego jak dropshipping. W skrócie, po zakupieniu sprzedawca wysyła zamówienie do hurtowni, gdzie nastepuje pakowanie. i wysyłka. Tym samym sprzedawca nie potrzebuje magazynu. Ale przy ubraniach jest duzo zwrotów, warto miec miejsce, aby je gromadzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×