Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piszę nocą

szukam...

Polecane posty

Gość jdkjkldjksjklsjd
Nietypowy TYP myslisz , że na taką wazelinę któraś poleci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę nocą
Wieczór dobry jak każdy inny w tygodniu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę nocą
man in black Pewnie. Dlaczego tak mało erotyki na erotycznym? Czy już się nikomu nie chce? Bzdury, chamstwo lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz się żyje...
Inteligencja też ma dla mnie kilka odcieni, tak samo jak poczucie humoru kurczę ciężko to wyjaśnić :) Raz w życiu zdarzyło mi się spotkać taką osobę, z którą było fantastyczne dopasowanie chemiczno-falowe echhh, uwielbiałam to poczucie humoru, mogliśmy rozmawiać godzinami, przerzucając się wzajemnie niedopowiedzeniami, płynnym dowcipem itd itp...Niestety nasze drogi się rozeszły pozostała pewna pustka i niedosyt po tej znajomości :( Moje poczucie humoru jest trochę zakręcone i mało kto z otaczających mnie ludzi potrafi mnie zrozumieć...to czasem frustrujące jest heh ja już straciłam nadzieję na ponowne spotkanie kogoś z kimś nawiążę taką fajną nić porozumienia, opuściły mnie już resztki optymizmu :) a pierogi ruskie też lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę nocą--czysta erotyka niestety poszła do lamusa.Wolą się wykłucać tzw.styrać to jest chluba tych wściekłych a i czasem starych wiarusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgff
refresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjkldjksjklsjd
myslę , ze to co sięteraz dzieje na kafeterii, chodzi o niewidzialne posty ma zwiąezek z nową inicjatywą rządu , aby rodziny dłużej przebywały ze sobaą a nie każdy siedział przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę nocą
Niedopowiedzenia są cool, gdy mimo swej dwuznaczności są jednak rozumiane przez konkretne osoby. Czasami wydaje mi się, że mężczyźni są za mało skomplikowani, natomiast kobiety za mocno i stąd sprzężenia - nie zawsze podniecające. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man in black
w tych nowoczesnych czasach chyba nie ma czasu na erotyke- szybki sex and so one...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man in black
tak sobie mysle, ze spotkanie z Toba byloby chyba bez erotyzmu....chyba byloby to cos w rodzaju rozmowy literackiej.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny czy Ty na pierwszej randce mówisz z kobietą o erotyzmie.?Przecież jest mnóstwo tematów do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę nocą
Tak sądzisz? W nowoczesnych czasach też można zatrzymać trochę tego co nie jest uważane za "nowoczesne". Wolę pierogi z truskawkami.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę nocą
Ha haa, dobre. Spotkanie bez erotyzmu? Jakiego erotyzmu oczekujesz od osoby, której nie znasz? Mnie właśnie odechciewa się jakiegokolwiek erotyzmu, gdy widzę, że facet myśli tylko... kroczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę....
czemu nie widac postów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałoby się mówić lecz trzeba hamować się jeśli sobie białogłowa nie życzy tego.Poza tym toż wyjatkową bezczelnościa faceta byłoby na takie pole minowe wchodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjkldjksjklsjd
pierogi z truskawkami są ok , ale można je mieć tylko w sezonie rukie są bardziej uniwersalne :) a z oowocowych śliwki węgierki polane śmietaną z cukrem i cynamonem ,pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjkldjksjklsjd
jak chcesz zobaczyć pposty , to musisz w adresie zmienić ostatnie zero na jedynkę system ten obowiązuje oczywiście tylko od drugiej strony i następnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę nocą
Nietypowy - dobrze mówisz. Jednak przy pierwszym kontakcie nie o wszystkim od razu trzeba mówić, jak kawa na ławę. Erotyzm widać nawet, gdy się o nim nie opowiada. Jak nie widać postów, pogmeraj w pasku adresowym. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjhfj
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjkldjksjklsjd
kiedyś znałęm jedną dziewczynę , któej buzia się nie zamykała , czasem nawet jak pomyslałem , to było mi głupio bo ja w jej wieku nie byłęm taki mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man in black
ja tez lubie pierogi :-) Tylko jestem leniwy aby je sobie zrobic :-) To racja. To bzdura pisanie o erotyce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man in black
Chyba pojde spac poczytac cos.. I POMAZYC O PIEROGACH W SMIETANIE Z DUZYMI TRUSKAWKAMI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę nocą
Szczerze mówiąc, niespecjalnie przepadam za osobami, którym buzia się nie zamyka. Kojarzy mi się to m.in. z gadaniem też głupot, byle cały czas nawijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz się żyje...
pierogi leniwe też są dobre :) i tak was czytam, leżąc sobie w łóżku, laptop mi kołdrę grzeje maksymalnie :D muzyczka sobie leci w tle sympatyczna, uchylone okno, masa cała zapachów wpada mi do pokoju i tak kurczę ten cały nastrój wprawia mnie w ogromny smutek...mimo iż niby wszystko mam co do szczęścia potrzebne czegoś ciągle brak :( tęsknię za tą chemią i dopasowaniem....echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjkldjksjklsjd
nieee , pierogi lenniwe nie , w żadnym wypadku one są , jakby to pwoiedzieć ,niepierogowe to jedyny typ pierogów , któych smak pozostawia dużo do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man in black
zegnam i przyjemnego pisania w nocy..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjkldjksjklsjd
ona właśnie głupot nie gadała , a jak próbowała to naprowadzałem ją na właściwe tory :) znała sięna naprawdę na wielu rzeczach i o wielu rzeczach można było z nią pogaadać ale się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę nocą
Dopasować się trzeba pod każdym względem. Bez udawania. Świetna rozmowa, podobne pasje, fajny seks. Byle chcieć, ale bez zmuszania się, bo on/ona tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×