Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NTK

kuchnia połysk lakierowana

Polecane posty

Gość NTK

Witam zdecydowalam sie na kuchnie w połysku kolor taki lekko smietankowy prawie biały co o tym myslicie? i a propos ceny 11tys.za 7mb z imblumami itp to duzo czy malo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabesque
Co prawda nie mam pojęcia co to są imblumy, ale cena znośna dość jak za 7mb. Jak chcesz sprawdzić czy to dużo, porównaj sobie z szafkami IKEI, Abstrakt jest w połysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabesque
Co prawda nie mam pojęcia co to są imblumy, ale cena znośna dość jak za 7mb. Jak chcesz sprawdzić czy to dużo, porównaj sobie z szafkami IKEI, Abstrakt jest w połysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kg
skad masz tyle pieiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kg
gegegege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to dużo, ale mało też nie. Trzeba też mieć na uwadze to, że teraz lakierowane meble są na topie więc za tanie nie będą. Jednak według mnie taka powierzchnia jest mało praktyczna. Mam błyszczące meble w łazience... i są koszmarne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NTK
minnette a dlaczego sa koszmarne?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NTK
minnette a dlaczego sa koszmarne?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble w połysku są teraz modne, ale strasznie widać na nich wszelkie odciski palców. Plusem jest to,że optycznie powiększają powierzchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagellankaSA
Tylko nie połysk. Mam jedną szafkę w łazience i widać każdą smugę. Lepiej wybrać mat lub półmat a jeśli mdfy to tylko lakierowane a nie foliowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bienfa
Ja się zastanawiam czy lepiej do kuchni wybrać wysoki połysk czy fornir. Jak myślicie? Co macie w domach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam białe w połysku i jestem mega zadowolona. Żadnych palców czy smug nie widać, a czyści się je szybko. Tylko nie jest to folia która potrafi odłrazić tylko lakierowane są akrylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tam wolała czerwień z czernią, ale są różne gusta. Najważniejsze jest to z czego są wykonane i jak na długo będą nam służyć w domu, czy są praktyczne, i czy inne firmy mają nie tańsze i lepsze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bienfa
Na wysokim połysku nie widać palców? Słyszałam wręcz coś przeciwnego. To ten akryl to sprawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Pewnie, że widać palce. Na tych jasnych może trochę mniej. Fakt, że podobno nie sprząta się tego trudno, ale często. Meble fornirowane są cudne- ale to zupełnie inny typ frontów. Meble na wysoki połysk kojarzą się z nowoczesnością. Fornir to imitacja kuchni drewnianej, więc już bardziej klasycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym najlepiej ścierać te palce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Chyba najlepiej wodą z octem, tak jak szyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha to nie drogie usuwanie tych paluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani i szybkie, a efekt mebli nie samowity, jednym słowem opłaca się zainwestować i mieć coś na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim znajomi znów nie sądzą tak. Ale to chyba, że nie za fajna firma i takie rzeczy robiła.a wy jaką firmę polecacie na meble na zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Moja siostra zlecała meble na wymiar firmie iKuchnie. Są z Trójmiasta, ale działają na terenie całej Polski- to plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale słyszałam, że jeżeli mają promocję to mają tylko na swoje województwo, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Możesz sobie poczytać o nich na ich stronie internetowej oraz ich blogach (Fawre, iKuchnie, czy iSzafy). Wiem, że mieli promocję szaf, która obejmowała tylko województwo pomorskie, ale reszta promocji chyba dotyczy wszystkich województw (chocziaż nie ejstem pewna!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strony i te blogi mają bardzo ciekawe. Bardzo, dużo interesujących tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będziesz remontować kuchnie, że tak interesujesz się realiazacjiami i inspiracjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam remontować już w tamtym roku, ale nigdy nie było finansów na takie duże realizacje, może w tym roku by się udało coś zrealizować. A na połysk taka kuchnia to chyba coś dla mnie bo lubię błyskotki, tylko nie wiem jak to wszystko wogóle zorganiować, z czego blaty, fronty i jakie wybrać systemy, bo na tych blogach mnóstwo fajnych nowoczesnych ułatwień jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
hej! odnośnie mebli fornirowanych to polecam zapoznać się z artykułem http://www.blog.ikuchnie.pl/2013/12/kuchnia-fornirowana-fornirowane-fronty-kuchenne-realizacje-ikuchnie-pl/ . Taka kuchnia jest cudna, odkładam już na nią pieniądze. Na drewno nigdy by nie było mnie stać. Mam jeszcze pytanie odnośnie jednego z akapitów w artykule, słyszeliście kiedyś o trójkącie roboczym? Czy to jest wymagane w każdej kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Wymagane nie jest, bo to sprawa indywidualna, ale podobno znacznie ułatwia "funkcjonowanie" w kuchni. Sama niedawno dopiero usłyszałam o tym trójkącie. Myślę, że coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
To jest ciekawe, bo ja zawsze myślałam, że im bliżej te sprzęty siebie tym jest łatwiej gotować. Wszak nie trzeba się nachodzić. Tu wychodzi jednak na to, że to musi być w odpowiedniej od siebie odległości i tworzyć taki trójkąt. Nawet nie mam jak tego sprawdzić, czy to jest faktycznie funkcjonalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Skoro to wykonują w wielu kuchniach to chyba musi się sprawdzać. Ja się zastanawiam tylko co z tymi, którzy kuchnię mają mniejszą i nie można zachować tam takiej odległości. Czy wystarczy, że przyrządy są na swoich miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×