Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NTK

kuchnia połysk lakierowana

Polecane posty

Gość gość
Mam od miesiąca meble kuchenne w białym lakierze, w ciemnej opasce pogrubiającej. Piękne, ale jeżeli ktoś chce takie meble musi mieć na uwadze: 1. Każde uderzenie we front ostrym, metalowym narzedziem to odprysk lub wgniecenie lakieru (sama załatwiłam szufladę tłuczkiem do mięsa) 2. Widać palce i wszystkie kropki wody. 3. Są łatwe w czyszczeniu, ale trzeba uważać, żeby nie zmatowić i nie porysować 4. Najlepiej brać uchwyty wpuszczane we front metalowe, bo z czasem matowiają miejsca przy uchwytach i rysują się od paznokci(to akurat doradziła nam projektantka) 5. Ja bym nie brała drugi raz, ale nie miałam wyboru, ponieważ to aneks kuchenny i nic nie pasowało do posiadanych juz mebli :( 6. Cena zabójcza, polecam zawiasy bluma z sakodociągiem, bo nie są to meble do trzaskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
No właśnie. Zwłaszcza, że teraz są bardzo modne aneksy kuchenne, które sa małe. Ciekawe jak tam się to rozwiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Co masz na myśli, pytając jak tam się to rozwiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
trójkąt roboczy :) jak w aneksach kuchennych się to rozwiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Aa... rozumiem teraz :) No pewnie tam tego nie ma, bo aneksy zazwyczaj są w literę I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
Co do tej wyżej wypowiedzi o lakierowanej kuchni: ja nie dziwię się, że pojawiło się wgniecenie od tłuczka. To nawet drewno by ucierpiało. Ja osobiście nic do lakierowanych kuchni nie mam, ale uważam że fornir jest bardziej efektowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Fornir? Co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
Fornir to takie wdzięczne tworzywo, niby okleina, ale jest robiony z płatów drewna, po czym okleja się nim fronty szafek. Kuchnia wygląda na drewnianą, a koszty są dużo niższe. Można również fornirem oklejać ściany, np. między górnymi a dolnymi szafkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimu kuchnie bialo czarną z połyskiem ale tylko górne fronty. Nas będzie kosztować 2500 ale to mąz robi więc dlatego tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakieś zdjęcia jak wygląda taki fornirt? Czy to na pewo spełnia swoją rolę dobrze w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dalismy 4500 kuchnia 3,5 m plus wyspa -male miasto szukajcie w malych miastach stolarzy bo straszne marze naliczaja cena naszej kuchni w połowie to wynagrodzenie stolarza w wiekszym miescie spiewali za to samo 7000-12000 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Brzmi fajnie. Szczególnie jeśli faktycznie wygląda jak drewno. A jak się to zachowuje? Czym można to myć, itp? Nie niszczy się szybko? Również proszę o jakieś zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dużo daliście. Chodź nie wiem może mi się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my robiliśmy kuchnię lakierowaną tutaj www.meblebeskidy.pl, mogę ich polecić choćby dlatego, że mają własną lakiernię, i mogą zrobić taki kolor lakieru mebli jaki sobie wymarzycie, np. identyczny jak ulubiony lakier do paznokc***ani domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że nie dużo. Ale wato w dużych firmach korzystać z usług, mają wiele promocji i znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
4,500 to nie dużo, ale podejrzewam, że wszystko jest najzwyklejsze. Jakieś ciekawe systemy są tam zastosowane? Wątpię. Należy pamiętać, że już samo zastosowanie systemów BLUM podnosi cenę. Za jakość się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
Też uważam, że 4,5tys. to mało, zwłaszcza jeśli fronty są lakierowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZuchaa
Przy frontach lakierowanych ta cena jest wręcz niemożliwa. Lakierowana kuchnia przecież jest dużo droższa od zwykłych frontów, więc wolałabym zainwestować trochę więcej pieniędzy, bo nie wydaje mi się, żeby kuchnia za 4,5 tys była dobrze wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
Też mi się wydawało że trochę za tanio. Ile mniej więcej kosztuje kuchnia z lakierowanymi frontami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Myślę, że dwa razy więcej niż zwykłe- przynajmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
A mat? Orientujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Niestety aż takiego dobrego rozeznania nie mam. :) Może ktoś inny wie jak przedstawia się to cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
Nikt chyba nie odpowie :) W każdym razie ja się chyba zakochałam w lakierowanych kuchniach i raczej taką sobie sprawię. I chcę tip-on :) Nie wiem tylko czy frezowane fronty czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
No przy tip-on frezowanie aż tak nie jest potrzebne, a na pewno za frezowanie trzeba zapłacić trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
Jednakże jeśli zrezygnowałabym z tip-on to zawsze miałabym w ten sposób już gotowy uchwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na wysoki połysk kolor taki delikatny beż, wygląda super i utrzymywanie czystości łatwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Jeżeli bez tip-on to frezowanie jak najbardziej. Tym bardziej, że meble na wysoki połysk fajnie wyglądają bez żadnych uchwytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona apettia
No a frezowane i tip-on? Wykluczają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenofa
Ja uwielbiam lakierowane kuchnie! Są one prześliczne. Marzy mi się taka, tylko jakoś tak decyzji nie potrafię ostatecznej podjąć. Tyle ludzi właśnie narzeka na te odciski i to, że ten lakier się rysuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błyszczące meble to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×