Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochaaxp

Pożyczka

Polecane posty

Gość Gochaaxp

Mam pytanie ponieważ zastanawiam się nad nowym autem. I pytanie dotyczy pożyczki gotówkowej. Czy warto wziąć pożyczkę gotówkową o wysokości 8tyś. na samochód używany. Moje zarobki to 2tyś. miesięcznie z tego wydaje ok 600zl na opłaty i dojazd do pracy. A dojeżdżam moim starym autkiem które w każdej chwili może sie rozlecieć a szkoda pieniędzy na naprawę bo koszt by był większy niż jego wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaaxp
??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabesque
Pożyczki gotówkowe są wyżej oprocentowane, krótsze i drogie. Poszukaj komisu, który oferuje też kredyty samochodowe, porównaj oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wziac kredyt
w swoim banku, na 8 tys spokojnie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baab
Dobre pożyczki możesz dostać tutaj: http://www.skarabeusz.biz.pl Bardzo wygodny system spłat- ja kilkukrotnie tam brałem pożyczkę- i gdy zajdzie potrzeba - wezmę kolejny raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jak jest wysyp tych firm od pożyczek on-line to łatwo gdzies pozyczyc. Niektore firmy w ramach zachety pierwsza pozyczke daje bez %% wiec warto sie rozejrzec np. tu http://www.kasanajuz.pl/ masz kompletny spis tych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie spamować i naciągać biednych ludzi na drogie pożyczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość Przestańcie spamować i naciągać biednych ludzi na drogie pożyczki! " morda człowieku. ktoś pyta to odpowiadają. kto tu kogo naciąga. wybór ostateczny należy do autora wątku. coś wiesz to doradź a nie szczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powyżej a co kredytami handlujesz i c**prowizyjki wypłacają od naciągniętej głowy , he ?........mistrz sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikM
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio szukałam ciekawej alternatywnej pożyczki i znalazłam bardzo dobrą ofertę na www.pozyczymy.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka pożyczka to według mnie tylko i wyłącznie www.nmoney.com.pl pożyczki udzielane każdemu od ręki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×