Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Gość upe
w pape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta jest bardzo zmienna, fizycznie i umysłowo, do tego odpowiedni makijaż może spowodować, że facet krzyknie "o kurwa, gdzie jest moja żona? co z nią zrobiłaś?😠";)...wracając do tematu- mężczyzna zarabiający i nie robiący nic poza tym, czy mężczyzna, gotujący, sprzątający ale niezarabiający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya - ja muszę mieć połączenie zarabiającego z robiącym cokolwiek. Nie musi być to gotowanie, ale żeby po przyjściu z pracy nie zamęczył mnie swoim nicnieróbstwem. Opcja 1. podana przez Ciebie to dla mnie nudziarz, 2. - nieudacznik. Jak ich razem wymieszać - z zainteresowaniem popatrzę co lub kto wyjdzie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - drogie panie na jakich wy facetów trafiacie? masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wracając do tematu- mężczyzna zarabiający i nie robiący nic poza tym, czy mężczyzna, gotujący, sprzątający ale niezarabiający? xxx ale jakiś zasiłek ma?:classic_cool: ta wersja moze byc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metyl Jesteś posiadaczem wszelkich doskonałości? cukierek29 - gdzie Ci będzie tak dobrze jak tutaj?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet musi zarabiać !dobrze zarabiać.zagwarantowac bezpieczenstwo rodzinie . Sprząta sprzataczka wynajeta z zewnatrz ,część prac chętnie wykonam sam lub z partnerka . Gotowanie to zabawa i przyjemnosc .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się, bo nie korzystałam, ale chyba za polski socjal to wiadomo, starczy na waciki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra temate już mi się znudziło :(🖐️ idę zaczerpnąć tlenu, azotu oraz 1% mieszanki gazów szlachetnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velet she :) Zawsze to polskie gęby dookoła -tego mi brakuje :),nie jakiś bełkot cockney ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet - ideałem nie jestem. Ale zarabiam i utrzymuję wszystko od wielu lat - jakoś nie mam z tym problemów. Gorzej może z tym gotowaniem :) ale jak trzeba to dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wrócę, muszę sprawdzić, czy simplus dziś na kogoś doniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. :( Tak jak myślałam, simplus doniósł na Amst@fa.😴 Zalogował się pod nickiem Grzesław.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququk
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulinkaq
Mężczyzna zyska w moich oczach, gdy codziennie coraz bardziej będę się w nim zakochiwać. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranya jak tu zajrzysz to chcialbym uzupelnic ze wtedy jak widzialem te krzaki co cie przy nich rznąlem to znalazem juz konia dla ciebie na ten czas teraz gdy wiem gdzie on jest, kaze go obczyscic. Tutaj zdjecie, zebys miala pod co walic gruche zanim bede gotowy. http://www.voila.pl/471/vvwzj/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona rozpytana
Metyl Jak nie gotujesz to co robisz?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranya to kobieta
jak moze sobie walic gruche ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranya już mówiła ,że ma ogiera w domu tylko on żre kostki do zmywarki i popija ace ! Superhero !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No odpowiedz
Czekame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki darkinio 😴🖐️ a możesz to teraz jakoś odwrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×