Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

vieviór masz branie kociaku :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ds oczywiscie, ze wysle obiecalem a u mnie slowo drozsze od laptopa a laptop za 20tys, ale kupuje nowy wyslij mi na poczte siebie i vieviora lubie trojkaty i inne figury dzis wale gruche dla sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v widze w tobie potencjal, jak dotad zmarnowany musisz mi wyslac foty odpowiednio podrasuje, mysle ze masz szanse wskoczyc na oltarzyk, jeszcze dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobimy tak ja dam ci haslo do mojego loga i bedziemy sie zamieniac co jakis czas trudniej bedzie dojsc kto jest kto tylko najpierw porządek ze zdjeciami zrobie na poczcie bo obiecywalem, ze nikomu nie pokaze moze chcesz mi wyslac swoje zdjecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podszywa, ale nie ma potencjalu nie moze pretendowac do bycia mna, mysle ze dziala podstepnie, chce odebrac mi moje gwiazdki moze nawet opublikowac zdjecia, a ja obiecalam, ze wszystkie skasuje zaraz po spuszczeniu z kija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze brnąć uwazam ze nie jest zle fajnie misie siebie czyta wiec moze byc ale takie pierdolenie jak do tej pory nie jest zbyt trudne chcialbym zobaczyc jak sobie radzisz przy trudniejszych zadaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla ciebie zadanie specjalne, to pokaze czy masz szanse byc mna poki co pierdolisz jak potluczony a laski tego nie lubia one wola, byc zdobywane ambitniejszymi tekstami niz tylko trzepanie kapucyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"vieviór masz branie kociaku" Nauczyłem się żyć pod ciężarem tych wszystkich lubieżnych spojrzeń, które ścigają mnie każdego dnia na ulicy, w autobusie oraz w saunie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze brnąć poza tym zbyt latwo popadasz w infantylizm uwazam ze jezeli sie bardziej skupisz potrafisz jebnąc duzo lepszy text niz to co ci wychodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór od poczatku czulem, ze zajebista z ciebie dupa, zaufalem intuicji i jak zwykle mnie nie zawiodla musze tylko zobaczyc cie w calosci, bez glowy mam pewien pomysl i do jego realizacji potrzebne mi jedynie twoje zdjecie skasuje, zanim zobacze, to masz u mnie jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze brnąć a laski tego nie lubia one wola, byc zdobywane ambitniejszymi tekstami niz tylko trzepanie kapucyna x stąd moja propozycja zrobmy trojkąt z laską, ja bede walil kapucyna a ty ją potem poprosimy o werdykt jezeli jest tak jak mowisz bede ci mowil mistrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mameje,leszcze sie
zebrały i sobie dopiertalają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że Wyslalem Ci angielska vieviorke z głową taka szara śliczna duuupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzw. prawdziwi mężczyźni czytając te pomarańczowo - czarne wypociny ziewają i dziwią się, ile energii ludzie wkładają tylko w to - by komuś publicznie dopier... A jak piszący tu już to zrobią to tacy są z siebie dumni :) prawdziwe Polactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się już całkiem zapominasz, mam się wysilać dla kogoś kto ma nick: jasne, że brnąć ?:D ciesz się, że w ogóle zdecydowałam zmarnować sobie 10 minut życia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×