Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Jasne że Nie pracuj nie bądź głupi ?!za 20 tys miesiecznie się nie opłaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnym momencie nie chodzi juz o pieniądz jest cala masa roznych zaleznosci, mie mozna nawalac bo na chleb i igrzyska zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wam naprawde nie ma
kto obciagnać ? :-0Tylko Renia i gawedziarstwo na forume 😴 A jacy ogierzy lol :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty patrz i obserwuj
Zeby twoje foty nie zaczely latac po forum kolku rozporowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I nie zapomnij zalozyc
O tym tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D juken :) a chcesz porozmawiać z własną kupą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia sobie sama poradzi pomaranczowy szczurze :) Wklejaj co chcesz :)mam to na czubku prącia -wiem komu wysylalem jakie zdjecie i z automatu wklejam jej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiać ? :O phi jak jej często czytam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem naprawdę sobie stąd idem, więc już nic do mnie nie pisz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek nie weszla mi twoja meggie ale jezeli jest taka jak mowisz to na pewno sliczna jest facetki powinny czesciej po jajkach drapac, tak mi do glowy przyszlo nie zwracalem do tej pory uwagi na to za bardzo ale nie wszytkie to robią, a niewiele poltrafi taka meggie dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metyl Przychodzisz i marudzisz Nie podoba się to wynocha kozaku po przeszczepie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet she Lubię Cię i powiem Ci prawdę . Nikt nigdy w życiu nie ublizal mi w taki sposób jak tu mogą to robić "kozacy ". Dlatego wplatuje się nuepotrzebnie w te chore pyskowki i traci na tym bardzo mój wizerunek.Pracuję nad tym ,zmieniam się nie chce wojen chcę pić wódkę z każdym każda ciekawą osobą .Będziesz w londynie zapraszam serdecznie ja płace za hotel i suchy prowiant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek29 - czytaj proszę ze zrozumieniem a jeśli nie potrafisz spuść z kija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metyl Piszesz że obserwujesz mnie od dluzszego czasu ?? A masz 8 postów na tym nicku ? Wniosek jesteś przeszczepem lub klamiesz . Nie obchodzi mnie to nawet jeśli pachniesz morską bryzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierku strasznie z ciebie podejrzliwy typ. Kafe czytam od dość dawna - udzielam się bardzo rzadko. To dla mnie rozrywka. Skoro jak piszesz dbasz o twój wizerunek niepotrzebnie się tak spinasz i rzucasz jak gówno w betoniarce. A moje ostatnie wpisy nie były kierowane pod twoim adresem tylko dotyczyły poziomu - a raczej jego braku - na tym topiku. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mijaliśmy się wczoraj na ulicy. Prawdziwi mężczyźni potrafią być przyjaciółmi kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×