Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolanda0

Sklepy internetowe z ciuchami

Polecane posty

Gość jolanda0

Tak jak w temacie - podeślijcie linki do dobrych sklepów internetowych z ubraniami sportowymi. Tylko dobre i sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka31
Kiedyś kupowałam w superstars www.superstar-originals.pl Dobre, markowe ciuchy i bezproblemowe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka31
Kiedyś kupowałam w superstars www.superstar-originals.pl Dobre, markowe ciuchy i bezproblemowe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z sukienkami Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się wydaje że
a ja proponuje żeby każda osoba która kupiła jakieś ciuchy w sklepach internetowych przysłała do danego produktu linka (o ile nadal jest w ofercie sklepu) oraz zdjęcie w realu wykonane przez nią wtedy autorka będzie miała większą pewność że rzeczywiście w danym sklepie warto kupować a nie jest to tylko reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaa35
Skusiłam się na zakupy w sklepie danvera który tak polecacie i faktycznie jakość rewelacyjna cena niska bardzo szybka wysyłka duzy plus dla tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finika
Dzięki, duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finika
Szukam termoaktywnych spodni męskich na zimę czegoś 'ala kalesony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym sklepem z ubraniami jest allinside.pl, ponieważ można na tej stronie znaleźć dużo ciekawych i tanich rzeczy. Jest to mój ulubiony sklep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze względu na to że potrzebuje wiekszych ubrań często mam problem ze znalezieniem fajnych ciuchów w zwykłych sklepach. Tylko inetenrtowe sklepy dają mi szanse kupic coś ciekawego i modnego. Ostatnio odkryłam skelp http://www.gaba-fashion.pl/ i tu mają naprawdę spory wybór dobrej jakości ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę www.dip24.pl Nie raz kupowałem u nich dresy i nie było problemów :) Pozdrawiam, Grzesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ciuchów to nie próbowałam -ale przekonałam się do zakupów bielizny i po dobraniu rozmiaru ...super 40 % taniej jak w salonach -polecam :http://sklep-biustonosze.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie ciuchów sportowych lub mówiąc inaczej odzieży sportowej to zajrzyjcie na stronę http://dip24.pl. Szybko wysyłają towar, mają darmową przesyłkę powyżej 50 zł, a co najważniejsze mają niskie ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na http://odkupuj.pl dużo fajnych ubrań, ciuchów, obuwia i innych akcesoriów odzieżowych w naprawdę fajnych cenach. Sama tam kupuje, temu też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na ExclusivSport.pl mają szeroki wybór odzieży sportowej w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.primoda.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, odkryłam nowy sklep odzieżowy Cipo&Baxx: CIPO & BAXX Denim Brand, Modo Domy Mody Łopuszańska 22 A54 02-220 Warszawa https://cbj-wawa.pl/ Darmowa dostawa od 300zł, rabat na pierwsze zakupy 5%, a na kolejne 10%. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie do końca ubrania ale buty mają fajne na https://multu.pl/kobiety-home - wybór przeogromny, ja się przerzuciłam i w sklepach stacjonarnych już nie zamawiam wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×