Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no okey ale z chin nie wolno

KTORE PRZYPRAWY UZYWACIE W KUCHNI?PRYMAT CZY KAMIS??KTORE LEPSZE?

Polecane posty

Gość no okey ale z chin nie wolno

I ZDROWSZE ? CZY TO PRAWDA ZE PRYMAT MA MNIEJ CHEMII W SOBIE? jak to jest? i czy to prawda ze nie wolno jesc koperku suszonego prosto z torebki i sypac do salatek czy dan na zimno bo zawiera bakterie i to nie jest sterylizowane? i dopiero trzeba podsmazyc albo do gotujacego sie dodac? jak to jest ? bo dostalam opierdziel od ciotki ktora jest lekarka jak zobaczyla ze wsypuje do pasty do kanapek ten koper prosto z torebki i jem na surowo ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
zdrowe sa tylko takie mieszanki ziolowe, ktore nie maja w sobie zadnych sztucznych dodatkow i polepszaczy. z tego co mi wiadomo kamis ma kilka mieszanek ziolowych bez glutamianu sodu. np. ziola prowansalskie, ziola do drobiu. obie pyszne. ale musi sie to nawywac "ziola" a nie "przyprawa", albo "pomysl na cos", bo te sa zawsze z chemia. o skazonym koperku pierwsze slysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kant dupy
Z przypraw sklepowych to używam tylko pieprzu z młynkiem Kamis, zioła mam już swoje z balkonu a resztę kupuję na allegro w sklepach ze zdrową żywnością: suszone płatki papryki, suszone pomidory, czosnek, mieszanki z serii "przyprawa bez chemii" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórek_kiszot
W swojej kuchni stosuje wyłącznie przyprawy Knorr, najczęściej chilli oraz ziele angielskie z meksyku knorra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głompołubca
To samo u mnie - też Knorr, goździki z Indonezji bardzo mi przypasowały w mojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o borze nieudolne amatorki z chemicznego knura same ze sobo piszo woooooon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×