Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coz

na kamienistą plażę z 1,5 roczniakiem- co zabrac?

Polecane posty

Gość coz

W czerwcu wybieramy się do Chorwacji z 1,5 rocznym dzieckiem. Proszę doswiadczone mamy o radę co mam jeszcze uzupełnić w mojej liście: dużo picia, zabawki do wody, butki do wody, gruby koc na kamole, lezak (to dla mnie ;) ewentualnie gdyby synek chcial spać), duży parasol, dużo picia, jakieś przekąski, balsam do opalania 30, kilka majteczek do wody, kapelusz, apteczke. Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba starczy to, co wymieniła
nie pamietam w tej chwili, bym miala cos wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjhjhjkhkjhjkhjhjkhjhjkhk
krem z filtrem 50 a nie 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz
Hehe może ktoś jeszcze coś doda :) a jak ubrać dziecko sama siępieluszka do wody wystarczy czy jeszcze założyć synkowi koszulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba starczy to, co wymieniła
lepiej zaloz koszulke, ale powiem Ci,ze duzo dzieci chodziło tylko w samym nakryciu glowy nawet bez pieluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz
Ja teraz smaruje 30stka i nigdy się nie spiekł, a spedza na podwórku pół dnia, jest już dość opalony, ma karnacje z tych ciemniejszych. Na pewno ten faktor 50? Nie za wysoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba starczy to, co wymieniła
ja mialam wlasnie 30 dla 2 latki i bylo ok. tez nie jest bladziutka:) spay od komarow nie byl nam potrzebny:) a wy macie hotel czy domek wynajety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxjx
Proponuję kask. A w ogóle z tak małym dzieckiem na plażę na poludniu Europy się nie chodzi latem. Powinniśćie jechać wiosną lub jesienią i tak będziecie cały dzień w klimatyzowanym pomieszczeniu siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby tak mozna było
kase na lezaki, bo w wielu miejscach jest to platne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i moze to smiesznie brzmi, ale zawsze zabieraj ze sobą scyzoryk i małą latarke kieszonkową gdy wyjezdzasz ,w kazde miesjce :D nigdy nie wiadomo czy nie bedzie takiej potrzeby z tego skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz
Mamy wynajety domek ze znajoma rodzina. Jedziemy w pierwszym tygodniu czerwca wiec nie powinno być upalnie. Spacjanie nie jedziemy w lipcu ani w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz
Mamy wynajety domek ze znajoma rodzina. Z tego co mi wiadomo czerwiec to jeszcze wiosna do 20go któregoś a my wyjeżdżamy po Bożym Ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahaha
to gdzie Ty Toksyczna jeżdzisz,ze trzeba scyzoryk nosić, kastet tez zabierasz i bejsbola na wszelki wypadek???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvb
wakacje z dzieciarem to nie wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba starczy to, co wymieniła
to rzeczywiscie ten spray na komary moze Wam sie przydac, jakbyscie chcieli grilla zrobic czy posiedziec wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjhjhjkhkjhjkhjhjkhjhjkhk
Ja jednak wybrałabym ta 50 będzie pewniejsza. Tym bardziej jk ma ciemną karncję przecież nie będzie się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C mi zżarlo.Mialo byc Chusteczki :/ Do tego powyzej co sie dziwi,..uwierz mi,jadąc w dluzszą trase samochodem podreczna latarka bywa niezastąpiona w razie czegos Na spacery wieczorem tez w robece lepiej ją miec przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxjx
A w pierwszym tygodniu to dobre. Filtr 50 jednak dla dziecka. Ja mialam pod opieką 3,5 latkę w Bułgarii. Smarowaliśmy ja 50-tką, a i tak słońce złapało, na szczęście brak poparzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes-saar...
Masc ichtiolowa.uzywa sie jej po ukluciu jezowcem-w szpitalu nie robia tez nic innego poza przylozeniem masci ichtiolowej.Wiem bo bylam juz pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski george
ja też miałam jechac do chorwacji ale zrezygnowałam właśnie ze względu na kamieniste i zwirowe plaże, moje dziecie jest wędrowniczkiem i nie usiedzi wmiejscu.W tym roku będzie polskie morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz
dzięki wielkie dziewczyny za podpowiedzi! szczególnie za ten namiot dla dziecka, rzeczywiście super pomysł :) zapomniałam o tych jeżowcach, a już mieliśmy z nimi przeboje w Grecji. dzieki raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem plaża
w Chorwacji zupełnie nie nadaje sie dla dziecka i nie ma sznas na namioty parasole na kamienistej urwistej plaży gdzie woda od razu jest głeboka i masa śliskich kamieni, byłam rok temu i odradzam nigdy więcej z dziecmi do chorwacji bez sensu przesiedzieliśmy nad basenem bo plaża była niebezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Chorwacji tez mozna znalezc plaże piaszczyste i piaseczek w wodzie. Dla dziecka to butków ze 2 pary, zawsze nam się te typowe do wody zniszczą. Poza tym co dziewczyny wymieniły to kapelusik bym kupiła. A na miejscu znajdziesz wiaderka, siatki do wyławiania np muszki, zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w jakiej Chorwacji była osoba co pisała takie bzdury wyżej. Byłam w 4 różnych miejscach i zawsze było płytko przy brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love CROATIA
Byłam kilka razy w Chorawcji, dzieci lepiej się w tych kamieniach bawią niz w piachu poza tym przy brzegu trochę piasku jest plaże nei wszędzie są żwirowe/kamieniste np w Ninie (k. Zadaru) jest piasek'dokąd jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem plaża
zjechałam od północy ku południu Istrię i wszędzie była kamienista plaża poza nielicznymi kompleksami hoteli, gdzie była sztucznie usypana plaża nigdy więcej do Chorwacji nie pojadę, piękne wybrzeże ale nie dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
Ja tez odradzam Chorwację z dziecmi, kamienista plaza, niebiezpiecznie glebokie morze od samego wejscia, slisko... do tego plaga komarow w miejscu gdzie bylismy szkoda gadac, w tym roku wybieramy sie nad Bałtyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×