Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coz

na kamienistą plażę z 1,5 roczniakiem- co zabrac?

Polecane posty

Gość poszukajcie dobrze w necie
W chorwacji są piękne, naturalne, piaszczyste plaże-wystarczy dobrze poszukać a nie polegać na biurach podróży które mają 5 miejscowości na krzyż :O co do tego co zabrać dla dziecka: buty crocsy gruby kocyk lub karimatę spray na komary i kleszcze bephanten lub panthenol duży słomkowy kapelusz krem koniecznie 50. Co z tego że teraz używasz 30? Tam jest zupełnie inne słońce niż w Pl. zakładaj dziecku cienką,białą koszulkę i to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilda889

ak chcecie jechać z dziećmi na wakacje za granicę , to moim zdaniem najlepiej wybrać Bułgarię. Ze względu na piękne piaszczyste plaże, piękna pogodę, moim zdaniem najlepiej wybrac się w czerwcu wtedy jest już baardzo ciepło, ale nie ma aż tak strasznego skwaru jak w lipcu czy w sierpniu kiedy słońce jest wręcz nie do zniesienia. Poza tym tłumy ludzi. Bardzo polecam Słoneczny Brzeg od siebie, Zawsze fajne oferty cenowe znajdziecie na CoralTravel.  Zawsze mnóstwo bardzo dobrych ofert. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seria

Ja dzieci nie zabieram na kamieniste plaże, zawsze wybieram piasek, a już na pewno nie na skały. Zawsze przydadzą się małe butki do pływania. A ogólnie to taki wyjazd najlepiej w miejsce gdzie sąjakieś zajęcia dla dzieci. Może nie dla 1,5 ale dla 4-latka już jak najbardziej. Ja byłam w hotelu, gdziebiuro z którym jechałam organizowało Figlokluby, czyli klubiki dla dzieci i widziałam różnicę, że moje dziecko było po wakacjach wybawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×