Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

palićmisiechce

cysta na jajniku

Polecane posty

ostatnio dowiedziałam sie ze mam cyste na prawym jajniku, nie dali mi żadnych tabletek aby to leczyć, kazali mi czekać 2 miesiące ze może to samo zejdzie... ktos może miał to samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taką 5,5 cm
cholerka nie byłam ponad dwa lata i taki klops lektrz karez mi czekac moze sama sie wchłonie bo ani mnie nie boli ani zadnych innych dolegliwosci kupoie sobie tylko na własną reke ziola taką mieszanke na wchłoniecie torbieli do kupienia w sklepie zielarskim nie zaszkodzi a nóz widelec moze pomoze zawet nie chce słyszec o zabiegu licze za samo dziadostwo sie odemnie odczepi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze nie wielka z tego co lekarz mi mówił, mam nadzieje że samo zejdzie , boje sie strasznie, a czasami mnie delikatnie pobolewa a tak poza tym to nic sie nie dzieje. Dziękuje za rade z tymi ziołami, może akurat pomogą i się tego pozbędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja na szczescie nie boli
ale juz mam stres bo 5 cm to juz jest rozmiar zrobiłam kilka dni temu badanie dostałam skierowanie z przychodni na Marker C125 no i na sczescie wynik jest 14 a norma do 35 wiec chyba ok kazał mi przyjsc za miesiac ni huhuh na zaden zabieg nie ide za duzo juz tego było powtarzm sobie znikniesz sama zrobiłam wywiad srodowiskowy w rodzinie i zarówno mama jak i cioteczka i kuzynki tez miały podobne juz duze 4-6 cm milay je prawie pół roku tylko piły te zioła i to cholerstwo samo sie wchoneło ale tez tak samo jak ja nie miały zadnych innych dolegliwosci zadnych pobolewan krwawien miedzymisiaczkowych itd licze ze u mnie tez rozjedzie sie po kosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×